Οι αριστούχοι μαθητές Ιαλυσού, Σορωνής, ΕΠΑΛ και 4ου Λυκείου

Τα ονόματα των μαθητριών και των μαθητών των Λυκείων οι οποίοι αρίστευσαν, ανακοίνωσαν χθες αρκετά από τα σχολικά συγκροτήματα της περιοχής μας.

ΛΥΚΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥ Γ’ ΤΑΞΗ

1    ΚΑΒΒΑΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ    19,6
2     ΘΕΟΔΩΡΑΤΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ    19,5
3    ΚΟΥΛΛΑΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ    19,3
4    ΚΑΪΚΗ ΑΝΝΑ    19,1
5    ΠΟΠΟ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ    19,1
6    ΣΑΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ    19,1
7    ΖΕΡΒΟΥ ΣΜΑΡΑΓΔΗ    19
8    ΔΙΑΚΟΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ    18,8
9    ΚΕΚΕΛΙΑΔΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ    18,2
10    ΠΕΡΓΑΝΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ    18,1

ΟΙ ΑΡΙΣΤΟΙΧΟΙ ΤΗΣ Α’ ΛΥΚΕΙΟΥ ΣΟΡΩΝΗΣ
ΑΡΙΣΤΟΥΧΟΙ Α’ ΛΥΚΕΙΟΥ ΣΟΡΩΝΗΣ

1    ΣΤΑΥΡΟΥΛΛΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ-ΜΟΡΦΟΥΛΑ    19,4
2     ΞΑΝΘΟΥ ΘΕΩΝΗ    19,1
3    ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ-ΜΑΡΙΑ    18,8
4    ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ    18,7
5    ΜΑΡΓΑΡΙΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΑΓΓΕΛΟΣ    18,6
6    ΑΡΜΠΟΥΝΙΩΤΗ ΣΕΒΑΣΤΗ-ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ    18,4
7    ΣΥΡΓΙΑΝΝΗ ΝΙΚΗ    18,3
8     ΜΑΡΓΑΡΙΤΑΚΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ    18,2
9     ΠΕΤΑΥΡΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ    18,2

ΟΙ ΑΡΙΣΤΟΙΧΟΥ Β’ ΛΥΚΕΙΟΥ ΣΟΡΩΝΗΣ
1    ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΖΗΣ    19,8
2    ΓΚΡΑΝΖΑΝ ΑΝΟΥΚ-ΦΡΑΝΣΟΥΑΖ    19,7
3    ΚΑΛΑΜΑΡΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ    19,3
4    ΜΑΣΤΗ ΑΛΙΚΗ-ΤΣΑΜΠΙΚΑ    19,1
5    ΚΟΥΡΤΙ ΙΛΝΤΑ    19

2ο ΕΠΑΛ
 Γ’ ΤΑΞΗ

1    ΠΑΣΙΟΥ ΑΝΝΑ-ΕΛΕΝΗ    18,7
2    ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ    18,6
3    ΚΟΥΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ    18,4

2ο ΕΠΑΛ
Β’ ΤΑΞΗ

1    ΒΕΝΟΥΤΣΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ    18,7

4ο ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
 Α’ ΤΑΞΗ

1     ΜΠΑΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ    19,9
2    ΔΡΑΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ    19,8
3    ΦΩΤΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ    19,8
4    ΦΩΤΑΡΑ ΜΑΡΙΑ    19,7
5    ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ    19,6
6    ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΥΜΕΩΝ    19
7    ΑΚΡΙΤΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ    18,9
8    ΑΜΠΛΙΑΝΙΤΗ ΜΑΡΙΑ    18,9
9    ΣΤΕΡΓΙΟ ΙΩΑΝΝΑ    18,9
10    ΘΕΟΥΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΖΩΗ    18,8
11    ΚΑΡΑΟΣΜΑΝ ΓΚΙΟΥΛΣΕΡ    18,8
12    ΜΠΙΣΚΑΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ    18,7
13    ΤΣΟΥΛΛΟΥ ΚΑΘΟΛΙΚΗ-ΣΑΒΒΙΝΑ    18,4
14    ΚΑΝΤΙΝΟΥ ΣΟΦΙΑ    18,3
15    ΛΑΣΚΑΡΗ ΜΑΡΙΑ    18,3
16    ΣΤΕΡΓΙΟ ΜΑΡΙΑ    18,3
17    ΚΥΠΡΙΩΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΕΙΡΗΝΗ    18,2
18    ΚΟΡΔΙΛΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ-ΝΑΤΑΛΙΑ    18,1
19    ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ    18,1
20    ΣΠΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ    18,1
21    ΣΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΑΝΙΗΛ    18,1
22    ΤΣΑΓΓΑΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ    18,1

4ο ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
 Β’ ΤΑΞΗ

1    ΖΟΡΠΑΛΑ ΚΟΝΤΕΣΣΑ-ΙΩΑΝΝΑ    19,8
2    ΣΑΔΡΑΖΑΝΗ ΑΡΓΥΡΩ    19,8
3    ΣΑΡΔΕΛΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ    19,7
4    ΙΣΚΑ ΑΝΘΗ-ΜΑΡΙΑ    19,4
5    ΜΙΧΑΗΛ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ    19
6    ΤΣΙΑΤΗ ΕΛΕΝΗ    19
7    ΔΙΑΚΟΣΤΑΥΡΙΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ    18,9
8    ΚΑΪΛΗ-ΑΡΝΙΤΑΛΗ ΙΖΕΛ    18,9
9    ΚΑΡΠΑΘΑΚΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ    18,9
10    ΑΛΑΦΑΚΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ-ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ    18,8
11    ΒΑΜΒΑΚΑ ΕΛΙΟΥΛΑ    18,8
12    ΓΚΙΑΤΑ ΕΦΗ    18,8
13    ΓΙΑΤΡΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ    18,7
14    ΜΠΟΓΙΑΤΖΗ ΜΕΜΝΟΥΝΕ    18,6
15    ΠΑΠΑΣΑΒΒΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ    18,6
16    ΚΑΠΕΤΑΝ-ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ    18,5
17    ΑΝΑΣΤΑΣΑ ΜΑΡΙΑ    18,4
18    ΛΑΜΠΡΟΥ ΕΙΡΗΝΗ    18,4
19    ΞΕΖΩΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ    18,4
20    ΤΡΕΧΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ    18,4
21    ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ    18,3
22    ΚΟΝΤΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ    18,1
23    ΣΧΟΙΝΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ    18,1
24    ΦΕΡΧΑΤΙ ΖΟΥΦΛΙ    18,1