Καλές επιδόσεις στην Εαρινή Συνάντηση Ρίψεων του ΑΟ Σταματίου

Με ικανοποιητικές συμμετοχές και επιδόσεις πραγματοποιήθηκε το περασμένο Σάββατο στο ΔΑΚ «Καλλιπάτειρα» η Εαρινή Συνάντηση Ρίψεων του ΑΟ Σταματίου σε συνεργασία με την ΕΑΣ Δωδεκανήσου.

Αθλητές κι αθλήτριες στίβου κάθε ηλικίας έδειξαν καλά προετοιμασμένοι πριν τις σημαντικές συναντήσεις την άνοιξη, τα διασυλλογικά πρωταθλήματα αλλά και τα Πανελλήνια το καλοκαίρι.

Τα αποτελέσματα είναι τα παρακάτω:          

   

 

 

 

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Κ18

 

 

 

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΕΠΙΔΟΣΗ

 

1

ΧΑΝΤΑΝΤ ΜΑΡΙΑΜ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

31.57Μ

 

2

ΜΑΓΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

22.28Μ

 

3

ΠΛΑΤΣΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

20.50Μ

 

 

 

 

 

 

 

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΠΠΑ Κ16

 

 

 

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΕΠΙΔΟΣΗ

 

1

ΚΑΛΥΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

38.26Μ

 

2

ΚΟΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

26.61Μ

 

 

 

 

 

 

 

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΠΑΙΔΩΝ Κ18

 

 

 

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΕΠΙΔΟΣΗ

 

1

ΤΣΕΛΙΑΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

38.89Μ

 

2

ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΛΕΥΤΕΡΗΣ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

25.42Μ

 

 

 

 

 

 

 

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ Κ20

 

 

 

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΕΠΙΔΟΣΗ

 

1

ΔΙΑΚΟΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΤΣΑΜΠΙΚΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

26.54Μ

 

 

 

 

 

 

 

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΠΚΑ Κ16

 

 

 

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΕΠΙΔΟΣΗ

 

1

ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

16.70Μ

 

2

ΤΣΕΛΙΑΓΚΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

14.72Μ

 

3

ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗ ΦΩΤΕΙΝΗ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

12.10Μ

 

 

 

 

 

 

 

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΠΠΑ Κ16

 

 

 

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΕΠΙΔΟΣΗ

 

1

ΚΟΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

8.76Μ

 

2

ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

5.72Μ

 

 

 

 

 

 

 

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Κ18

 

 

 

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΕΠΙΔΟΣΗ

 

1

ΖΕΝΕΓΙΑ ΕΛΗΜΠΙΩΝΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

12.26Μ

 

2

ΖΕΝΕΓΙΑ ΛΑΟΥΡΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

10.85Μ

 

3

ΧΑΝΤΑΝΤ ΜΑΡΙΑΜ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

10.84Μ

 

4

ΦΩΤΕΙΝΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

8.46Μ

 

5

ΚΑΜΙΤΣΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ

ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ

8.13Μ

 

6

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΛΑΣΙΑ

ΔΕΑΣ ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ

7.57Μ

 

 

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΠΚΑ Κ16

 

 

 

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΕΠΙΔΟΣΗ

 

1

ΚΗΠΟΥΡΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ

ΔΕΑΣ ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ

6.60Μ

 

2

ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ

6.47Μ

 

 

 

 

 

 

 

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΑΝΔΡΩΝ

 

 

 

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΕΠΙΔΟΣΗ

 

1

ΛΑΟΥΔΙΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

52.12Μ

 

 

 

 

 

 

 

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ Κ20

 

 

 

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΕΠΙΔΟΣΗ

 

 

ΑΛΑΦΑΚΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

34.67Μ

 

 

 

 

 

 

 

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΠΚΑ Κ16

 

 

 

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΕΠΙΔΟΣΗ

 

1

ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ

17.85Μ

 

2

ΚΗΠΟΥΡΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ

ΔΕΑΣ ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ

16.05Μ

 

 

 

 

 

 

 

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΠΚΒ Κ14

 

 

 

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΕΠΙΔΟΣΗ

 

1

ΒΑΛΣΑΜΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

33.09Μ

 

 

 

 

 

 

 

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Κ18

 

 

 

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΕΠΙΔΟΣΗ

 

1

ΖΕΝΕΓΙΑ ΛΑΟΥΡΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

29.26Μ

 

2

ΖΕΝΕΓΙΑ ΕΛΗΜΠΙΩΝΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

29.09Μ

 

3

ΚΑΜΙΤΣΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ

ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ

27.90Μ

 

4

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΛΑΣΙΑ

ΔΕΑΣ ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ

23.55Μ

 

5

ΦΩΤΕΙΝΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

23.47Μ

 

6

ΤΖΕΛΑΪ ΑΝΝΙΤΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

16.16Μ

 

 

 

 

 

 

 

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ Κ20

 

 

 

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΕΠΙΔΟΣΗ

 

1

ΧΑΤΖΗΠΕΤΡΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ

26.94Μ

 

 

 

 

 

 

 

ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΠΚΒ Κ14

 

 

 

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΕΠΙΔΟΣΗ

 

1

ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

29.84Μ

 

2

ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΡΤΕΜΙΣ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

23.12Μ

 

 

 

 

 

 

 

ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΠΑΙΔΩΝ Κ18

 

 

 

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΕΠΙΔΟΣΗ

 

1

ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

46.82Μ

 

2

ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΛΕΥΤΕΡΗΣ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

39.31Μ

 

 

 

 

 

 

 

ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΑΝΔΡΩΝ

 

 

 

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΕΠΙΔΟΣΗ

 

1

ΜΠΟΝΙΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

41.48Μ

 

 

 

 

 

 

 

ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΕΦΗΒΩΝ Κ20

 

 

 

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΕΠΙΔΟΣΗ

 

1

ΜΕΜΑ ΜΑΡΚΕΛΟ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

55.40Μ

 

 

 

 

 

 

 

ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ Κ20

 

 

 

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΕΠΙΔΟΣΗ

 

1

ΡΑΜΜΟΥ ΝΙΚΗ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

42.22Μ

 

 

 

 

 

 

 

ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΠΚΑ Κ16

 

 

 

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΕΠΙΔΟΣΗ

 

1

ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

38.80Μ

 

2

ΠΟΥΛΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

37.65Μ

 

3

ΑΥΓΟΥΣΤΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

34.06Μ

 

4

ΚΑΝΑΝΙ ΙΣΑΕΛΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

30.59Μ

 

5

ΤΣΕΛΙΑΓΚΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

24.30Μ

 

6

ΑΜΑΡΙΩΤΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΙΑ ΛΙΤ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

23.72Μ

 

 

 

 

 

 

 

ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Κ18

 

 

 

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΕΠΙΔΟΣΗ

 

1

ΜΑΓΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

48.50Μ

 

2

ΚΑΣΤΡΟΥΝΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

34.25Μ

 

3

ΧΥΣΑ ΑΝΤΖΕΛΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

31.16Μ

 

 

 

 

 

 

 

VORTEX ΠΚΒ Κ14

 

 

 

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΕΠΙΔΟΣΗ

 

1

ΔΡΑΚΟΥ ΑΡΕΤΗ

ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ

28.72Μ

 

2

ΚΛΩΝΑΡΗ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ

18.95Μ

 

3

ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

17.20Μ

 

4

ΧΑΣΜΟΥΤΣΑ ΤΖΕΝΙΣΑ

ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ

16.57Μ

 

5

ΚΕΡΙ ΕΛΕΝΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

16.30Μ

 

6

ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΜΑΡΚΕΛΛΑ

ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ

13.40Μ

 

7

ΤΣΑΜΠΑΝΑΚΗ ΑΡΧΟΝΤΟΥΛΑ

ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ

12.70Μ

 

8

ΓΟΥΔΑ ΧΡΥΣΑΦΙΝΑ

ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ

10.57Μ

 

 

 

 

 

 

 

VORTEX ΠΠΒ Κ14

 

 

 

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΕΠΙΔΟΣΗ

 

1

ΠΡΕΚΕΖΕΣ ΠΑΡΗΣ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

31.55Μ

 

2

ΓΚΟΓΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

28.45Μ