Κληρώθηκαν τα μέλη των εφορευτικών επιτροπών της πόλεως Ρόδου

Ανακοινώθηκαν τα ονόματα των μελών που θα απαρτίζουν τις εφορευτικές επιτροπές των εκλογικών τμημάτων της περιοχής μας στις εκλογές της 26ης Μαΐου.

Πράγματι χθες πραγματοποιήθηκε συνεδρίαση στο Πρωτοδικείο της Ρόδου, κατά τη διάρκεια της οποίας επικυρώθηκαν τα ονόματα που κληρώθηκαν από το Υπουργείο Εσωτερικών και αφορούν τα τακτικά και αναπληρωματικά μέλη που απαρτίζουν τις εφορευτικές επιτροπές των εκλογικών τμημάτων της περιοχής του Πρωτοδικείου της Ρόδου.

Ειδικότερα, τα μέλη των επιτροπών αυτών σε ότι αφορά τα 176 εκλογικά τμήματα της πόλεως Ρόδου έχουν ως εξής:

316o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Β' ΤΜΗΜΑ - 1 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ
Τακτικοί

1.  ΑΡΝΙΤΑΛΗ ΤΣΑΓΛΑ, τουΤΑΙΦΟΝ,
2. ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του  ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΜΗΝΑΣ
3. ΑΤΣΑΙΔΗΣ ΜΗΝΑΣ του  ΘΩΜΑΣ
4. ΑΧΙΟΛΑ ΑΝΝΑ του Μιχαήλ

Αναπληρωματικοί
1. ΑΝΑΜΟΥΡΛΗ ΜΙΧΑΛΙΤΣΑ του  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
2. ΑΡΝΙΤΑΛΗ ΝΟΥΡΑΗ του  ΧΟΥΣΕΙΝ
3. ΑΥΓΕΝΙΚΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ του  ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
4. ΑΥΓΟΥΛΛΗ ΑΝΘΟΥΛΑ του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ

316o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Β' ΤΜΗΜΑ - 1 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ

Τακτικοί
1. ΑΓΓΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ, του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ,
2. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΕΛΒΙΝ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟY
4. ΑΝΔΡΙΩΤΑΚΗ ΝΙΚΟΛ του ΓΕΩΡΓΙΟY

Αναπληρωματικοί
1. ΑΜΠΕΛΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
2.ΑΝΑΜΟΥΡΛΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
3. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
4. ΑΣΠΡΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

317o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Β' ΤΜΗΜΑ - 1 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ

Τακτικοί
1. ΒΑΛΛΑ ΝΟΜΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟY
2. ΒΟΛΟΝΑΚΗ ΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟY
3. ΒΟΥΛΓΑΡΙΔΗΣ ΝΤΟΡΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
4. ΓΑΛΟΥΖΗΣ ΜΙΚΕΣ του ΣΤΕΦΑΝΟY

Αναπληρωματικοί
1. ΒΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΔΙΑΜΑΝΤΗ
2. ΒΡΟΥΣΟ ΕΝΕΡΙΝΤΟ του ΝΙΚΟ
3. ΓΑΛΟΥΖΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του ΣΤΕΛΙΟΣ
4. ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

318o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Α' ΤΜΗΜΑ - 1 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ

Τακτικοί
1. ΓΙΑΝΝΑΣ ΝΙΚΗΤΑΣ του ΣΤΑΥΡΟY,
2. ΓΡΑΙΚΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ του ΠΑΝΑΓΗ
3. ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4. ΔΡΑΚΩΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣτου ΠΑΥΛΟΥ

Αναπληρωματικοί
1. ΓΙΟΥΝΣΟΝ ΕΛΑΙΝΕ του ΑΛΒΑΡ ΕΣΜΠΙΟΡΝ
2. ΓΚΙΖΕΤΗ ΕΛΕΝΗ του ΠΕΤΡΟΥ
3. ΔΕΔΕΘΑΤΟΥ ΦΕΡΕΝΙΚΗ του ΜΙΧΑΗΛ
4. ΕΛΕΝΗΣ ΠΑΝΟΡΜΙΤΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

318o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Β' ΤΜΗΜΑ - 1 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ

Τακτικοί
1. ΔΑΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
2. ΔΙΑΚΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του  ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΔΙΑΚΟΥΜΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ του  ΑΝΤΩΝΙΟΥ
4. ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Αναπληρωματικοί
1. ΓΙΑΝΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του  ΣΤΑΥΡΟΣ
2. ΓΙΩΡΓΑ ΕΙΡΗΝΗ του  ΙΩΑΝΝΗΣ
3. ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ του  ΜΙΧΑΗΛ
4. ΔΙΑΜΑΝΤΑΡΑ ΑΝΕΖΑ του  ΙΩΑΝΝΗ

319o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Α' ΤΜΗΜΑ - 1 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ

Τακτικοί
1. ΕΜΙΡΟΓΛΟΥ ΧΟΥΣΕΙΝ του  ΑΛΗ ΧΑΙΔΕΡ
2. ΖΑΜΠΕΤΤΟΥΛΛΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
4. ΖΟΥΡΟΥΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του  ΑΝΤΩΝΙΟΣ,
Αναπληρωματικοί
1. ΖΑΡΑΦΤΗ ΝΙΚΗ του  ΚΥΡΙΑΚΟΥ
2. ΖΕΜΑΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του  ΙΩΑΝΝΗ
3. ΖΕΡΒΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ του  ΝΙΚΟΛΑΟ
4. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

319o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
 Β' ΤΜΗΜΑ - 1 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ

Τακτικοί
1. ΕΜΙΡΟΓΛΟΥ ΣΟΥΛΕΙΜΑΝ του  ΟΣΜΑΝ
2. ΕΡΤΣΕΤΙΝ ΧΙΟΥΛΙΑ του  ΧΟΥΣΕΙΝ,
3. ΖΕΡΒΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του  ΜΑΡΙΟΣ,
4. ΖΩΓΡΑΦΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του  ΜΙΧΑΗΛ

Αναπληρωματικοί
1. ΕΡΙΚΣΣΟΝ ΣΟΦΙΑ του  ΛΑΡΣ ΕΡΙΚ-ΑΝΤΕΡΣ
2. ΖΕΡΕΜΕΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του  ΚΥΡΙΑΚΟΥ
3. ΖΩΓΡΑΦΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του  ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4. ΚΑΚΑΚΗ ΑΘΗΝΑ του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

320o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Α' ΤΜΗΜΑ - 1 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ

Τακτικοί
1. ΚΑΛΑΦΑΤ ΜΠΟΥΡΤΖΟΥ του  ΑΛΗ
2. ΚΑΛΟΥΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3. ΚΑΡΙΠΗΣ ΗΣΑΙΑΣ του  ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
4. ΚΑΡΙΠΗΣ ΣΠΥΡΟΣ του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Αναπληρωματικοί
1. ΚΑΝΤΙΡΛΕΡ ΜΟΝΑΔΙΛ του  ΑΤΙΛΑ
2. ΚΑΠΕΤΑΝ ΓΕΩΡΓΙΑ του  ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΚΑΡΑΓΙΟΥΣΟΥΦ ΜΕΣΟΥΤ του  ΧΑΣΑΝ ΑΛΗ
4. ΚΑΡΚΙΝΛΗΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

320o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
 Β' ΤΜΗΜΑ - 1 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ

Τακτικοί
1. ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του  ΠΑΥΛΟY
2. ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του  ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΥ
3. ΚΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του  ΑΝΤΩΝΙΟΥ
4. ΚΑΡΜΙΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του  ΟΔΥΣΣΕΥΑ

Αναπληρωματικοί
1. ΚΑΛΑΦΑΤΗ ΜΑΡΙΑ του  ΠΑΥΛΟΥ
2. ΚΑΝΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του  ΗΛΙΑ
3. ΚΑΡΙΠΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του  ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
4. ΚΑΡΙΠΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ

321o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
 Α' ΤΜΗΜΑ - 1 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ

Τακτικοί
1. ΚΑΤΑΧΑΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2. ΚΕΡΑΜΕΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του  ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΚΙΑΖΗΜΟΥΣΤΑΦΑΣ ΕΓΓΙΝ του  ΧΑΙΝΤΑ
4. ΚΙΟΥΤΣΟΥΚΧΑΤΖΗ ΣΕΡΙΦ του  ΑΛΗ

Αναπληρωματικοί
1. ΚΕΛΕΠΕΡΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΚΕΝΕΝΟΥΝΗ ΜΑΡΙΑ του  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
3. ΚΙΟΥΤΣΙΚΟΥ ΠΑΤΡΙΤΣΙΑ του  ΦΩΤΙΟΥ
4. ΚΟΛΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του  ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

321o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Β' ΤΜΗΜΑ - 1 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ

Τακτικοί
1. ΚΑΤΣΑΡΑ ΔΑΝΑΗ του  ΘΕΟΔΩΡΟΥ
2. ΚΛΩΝΑΡΗ ΣΕΒΑΣΤΗ του  ΜΙΧΑΗΛ
3. ΚΟΕΝ ΛΟΥΣΥ του  ΣΑΜΟΥΗΛ
4. ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ του  ΙΩΑΝΝΗ

Αναπληρωματικοί
1. ΚΑΤΖΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του  ΜΗΝΑ
2. ΚΕΛΕΠΕΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του  ΧΡΗΣΤΟΥ
3. ΚΙΟΤΖΕΚΛΗ ΣΙΝΤΙΚΑ του  ΜΕΧΜΕΤ ΑΛΗ
4. ΚΟΛΩΝΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του  ΑΝΤΩΝΙΟΥ

322o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Α' ΤΜΗΜΑ - 1 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ

Τακτικοί
1. ΚΟΥΡΤΛΑΡΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ του  ΑΧΙΛΛΕΑΣ
2. ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΔΑΝΙΗΛ του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟY ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ
3. ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του  ΘΕΟΔΩΡΟY
4. ΜΑΓΚΑΦΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του  ΝΙΚΟΛΑΟY

Αναπληρωματικοί
1. ΚΟΝΤΟΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του  ΕΥΣΤΡΑΤΙΟY
2. ΚΟΥΓΙΟΥ ΑΝΝΑ του  ΔΗΜΗΤΡΙΟY
3. ΚΟΥΦΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του  ΝΙΚΟΛΑΟY
4. ΛΑΜΠΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του  ΔΗΜΗΤΡΙΟY

322o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Β' ΤΜΗΜΑ - 1 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ

Τακτικοί
1. ΚΟΥΦΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του  ΠΑΝΟΡΜΙΤΗΣ,όνομα μητέρας ΦΩΤΕΙΝΗ , ΠΕΡΙΚΛΕΟΥΣ 25 ΡΟΔΟΥ
2. ΛΑΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του  ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
3. ΜΑΙΛΛΗ ΔΙΚΑΙΑ του  ΙΩΑΝΝΗ
4. ΜΑΚΡΗ ΜΑΡΙΝΑ του  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Αναπληρωματικοί
1. ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του  ΝΙΚΟΛΑΟY
2.  ΛΑΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του  ΔΗΜΗΤΡΙΟY
3. ΛΙΟΥΔΑΚΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ του  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
4. ΛΟΥΤΣΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του  ΕΥΑΓΓΕΛΟY

323o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
 Α' ΤΜΗΜΑ - 1 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ

Τακτικοί
1. ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ ΘΩΜΑΣ του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΜΟΝΤΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του  ΜΙΧΑΗΛ
3. ΜΠΑΣΛΑΜΠΑ ΧΑΣΑΝ του  ΣΟΥΛΕΙΜΑΝ
4. ΝΙΚΟΛΗ ΜΑΡΙΑ του  ΣΩΤΗΡΙΟΥ

Αναπληρωματικοί
1. ΜΙΣΙΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ, όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΜΠΛΕΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3. ΜΠΟΥΛΝΤΟΥΡΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του  ΧΡΗΣΤΟΥ
4. ΝΤΑΡΓΑΚΗ ΑΡΧΟΝΤΟΥΛΑ του  ΙΩΑΝΝΗΣ

323o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Β' ΤΜΗΜΑ - 1 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ

Τακτικοί
1. ΜΑΝΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
2. ΜΑΣΤΡΟΒΑΣΙΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του  ΘΕΜΕΛΗ
3. ΜΠΑΡΜΠΑΝΤΩΝΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του  ΓΕΩΡΓΙΟY
4. ΜΠΟΥΤΣΑΙ ΝΙΛΝΤΑ του  ΒΑΓΓΕΛ

Αναπληρωματικοί
1. ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του  ΧΡΗΣΤΟY
2. ΜΑΡΚΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του  ΦΩΤΙΟY
3. ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΙΤΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟY
4. ΜΠΟΥΤΣΚΑ ΓΙΟΧΑΝΑ του  ΙΛΙΡΙΑΝ

324o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
 Α' ΤΜΗΜΑ - 1 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ

Τακτικοί
1. ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΑΡΓΥΡΩ του  ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ
2. ΣΑΝΤ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του  ΓΕΩΡΓΙΟY
3. ΣΤΑΜΑΤΑΡΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του  ΜΙΧΑΗΛ
4. ΣΤΡΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του  ΟΔΥΣΣΕΑ

Αναπληρωματικοί
1. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟY
2. ΠΑΣΣΑΡΟ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του  ΙΩΑΝΝΗ
3. ΠΗΛΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του  ΜΙΧΑΗΛ
4. ΣΚΙΑΘΙΤΗ ΝΑΤΑΣΑ του  ΧΑΡΑΛΑΜΠΟY

324o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Β' ΤΜΗΜΑ - 1 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ

Τακτικοί
1. ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ, όνομα πατέρα ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΠΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του  ΘΕΟΔΩΡΟΥ
3. ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΛΕΡΙΑ του  ΓΙΟΥΡΗ,
4. ΣΙΑΝΓΚΟΥΡΗ ΕΙΡΗΝΗ του  ΙΩΑΝΝΗ

Αναπληρωματικοί
1. ΠΕΤΡΑΚΗ ΜΑΡΙΚΑ του  ΝΙΚΟΛΑΟΣ,
2. ΡΙΣΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του  ΣΤΕΦΑΝΟΥ
3. ΡΩΜΑΙΟΥ ΣΟΦΙΑ του  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
4. ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΥ ΧΑΡΙΤΩΜΕΝΗ του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

325o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Α' ΤΜΗΜΑ - 1 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ

Τακτικοί
1. ΤΖΕΡΑΧ ΦΑΧΡΙ του  ΤΟΥΡΓΟΥΤ
2. ΤΡΙΠΟΛΙΤΗΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ του  ΕΥΑΓΓΕΛΟY
3. ΦΙΛΤΖΑΝΤΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του  ΜΙΚΕ
4. ΨΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του  ΕΥΣΤΡΑΤΙΟY

Αναπληρωματικοί
1. ΣΦΥΔΟΝΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του  ΕΛΕΥΘΕΡΙΟY
2. ΦΩΤΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του  ΦΩΤΙΟY
3. ΧΑΤΖΗΚΕΛΗ ΧΑΡΙΣΤΟΥΛΑ του  ΓΕΩΡΓΙΟY
4. ΧΡΥΣΑΝΘΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟY

325o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Β' ΤΜΗΜΑ - 1 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ

Τακτικοί
1. ΤΡΙΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του  ΧΡΗΣΤΟΥ
2. ΤΣΙΓΚΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
3. ΦΙΛΤΖΑΝΤΖΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του  ΜΙΚΕ
4. ΧΑΡΤΕΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Αναπληρωματικοί
1. ΣΥΝΤΥΧΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του  ΙΩΑΝΝΗ
2. ΤΡΙΠΟΛΙΤΗ ΣΟΦΙΑ του  ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
3. ΤΣΕΓΚΗ ΦΙΤΝΕΤ του  ΧΟΥΣΝΗ
4. ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του  ΜΙΧΑΗΛ

326o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Α' ΤΜΗΜΑ - 2 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ

Τακτικοί
1. ΑΛΑΚΙΩΤΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του  ΧΡΗΣΤΟΥ
2. ΑΡΝΟΚΟΥΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του  ΠΕΤΡΟΥ
3. ΒΑΝΓΓΕΛΗ ΜΑΝΟΛ του  ΒΑΝΓΓΕΛΗ
4. ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Αναπληρωματικοί
1. ΑΤΤΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ ΑΛΜΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΒΕΡΓΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΛΑΖΑΡΟΥ
4. ΒΩΒΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ του  ΝΙΚΟΛΑΟΥ

326o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Β' ΤΜΗΜΑ - 2 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ

Τακτικοί
1. ΑΓΙΑΚΑΤΣΙΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του  ΑΝΤΩΝΙΟΥ
2. ΑΜΒΡΟΣΙΑΔΗ ΧΑΡΑ του  ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΒΑΣΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του  ΘΩΜΑ
4. ΒΡΟΥΛΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του  ΧΡΗΣΤΟΥ

Αναπληρωματικοί
1. ΑΓΙΑΚΑΤΣΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του  ΑΝΤΩΝΙΟΥ
2. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του  ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
3. ΑΡΦΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του  ΣΩΤΗΡΙΟΥ
4. ΒΛΑΧΟΥΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του  ΝΙΚΟΛΑΟΥ

327o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Α' ΤΜΗΜΑ - 2 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ

Τακτικοί
1. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του  ΝΙΚΟΛΑΟY
2. ΓΚΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ του  ΚΩΣΤΑ
3. ΓΚΙΟΚΑ ΕΝΙΣ του  ΚΩΣΤΑ
4. ΔΗΜΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του  ΓΕΩΡΓΙΟY

Αναπληρωματικοί
1. ΓΑΛΑΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του  ΣΤΑΥΡΟY
2. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗ ΕΙΡΗΝΗ του  ΙΩΑΝΝΗ
3. ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του  ΜΙΧΑΗΛ
4. ΔΙΑΚΟΣΑΒΒΑΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟY

327o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Β' ΤΜΗΜΑ - 2 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ

Τακτικοί
1. ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
2. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
3. ΓΙΑΣΙΡΑΝΗ ΙΣΑΒΕΛΛΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4. ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Αναπληρωματικοί
1. ΓΙΩΡΤΣΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΓΛΥΝΟΥ ΣΤΕΛΛΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
3. ΔΙΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
4.ΔΙΑΚΟΣΑΒΒΑΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΔΑΜΑΣΚΗΝΟΥ

328o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Α' ΤΜΗΜΑ - 2 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ

Τακτικοί
1. ΖΕΡΒΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΕΒΑΣΤΟΥ
2. ΗΡΑΚΛΕΙΔΗΣ ΑΣΤΡΕΝΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
3. ΚΑΛΑΦΑΤΑ ΑΡΓΥΡΩ του ΜΙΧΑΗΛ
4. ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗ ΗΛΙΑΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ

Αναπληρωματικοί
1. ΘΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΗ
2 ΚΑΛΑΙΤΖΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΙΑΚΩΒΟΥ
3. ΚΑΛΙΟΥΤΣΗ ΜΑΧΠΟΥΛΕ του ΕΛΜΩ
4. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ

328o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Β' ΤΜΗΜΑ - 2 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ

Τακτικοί
1. ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2.ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΚΑΛΟΓΕΡΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Αναπληρωματικοί
1. ΗΡΑΚΛΕΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΚΑΙΛΗ ΕΜΙΝΕ του ΑΤΕΜ
3. ΚΑΛΑΦΑΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΗΤΑ
4. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ

329o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Α' ΤΜΗΜΑ - 2 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ

Τακτικοί
1. ΚΙΟΚΕΚΛΗ ΜΟΥΣΤΑΦΑ του ΟΣΜΑΝ
2. ΚΙΟΚΟΥ ΕΛΒΙΡΑ του ΑΣΤΡΙΤ3.
3. ΚΙΟΣΟΓΛΟΥ ΜΙΣΕΛ του ΤΖΩΝ ΑΝΤΟΥΑΝ
4. ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟY

Αναπληρωματικοί
1. ΚΑΡΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
2. ΚΟΚΚΙΝΗ ΣΟΦΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟY
3. ΚΟΚΟΛΗ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ του ΓΙΩΡΓΗ
4. ΚΟΥΝΤΕΡ ΓΙΕΛΙΖ του ΟΥΓΟΥΡ

329o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Β' ΤΜΗΜΑ - 2 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ

Τακτικοί
1. ΚΑΡΑΜΑΝΩΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΚΑΤΕΧΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
3. ΚΑΤΣΑΡΑ ΜΑΝΤΕΛΕΝ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΚΑΤΣΑΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

Αναπληρωματικοί
1. ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΥ ΑΝΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΚΑΤΣΑΡΑ ΣΜΑΡΑΓΔΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3. ΚΑΦΕΤΖΙΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΚΙΑΡΗ ΛΙΛΙΑΝΑ του ΑΧΙΛΛΕΑ

330o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Α' ΤΜΗΜΑ - 2 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ

Τακτικοί
1. ΚΡΙΓΚΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΚΡΙΤΣΑ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟY
3. ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟY
4. ΚΩΤΣΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ

Αναπληρωματικοί
1. ΚΟΥΣΟΥΡΝΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟY
2. ΚΟΥΤΟΥΖΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
3. ΚΟΥΤΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
4. ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑΡΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟY

330o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Β' ΤΜΗΜΑ - 2 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ

Τακτικοί
1. ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟY
2. ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΕΡΚΟΥΡΙΟY
3. ΚΥΡΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
4. ΚΩΣΤΑΚΗ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟY

Αναπληρωματικοί
1. ΚΟΥΤΣΑΜΠΑΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟY
2. ΚΥΠΡΑΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟY
3. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΠΑΥΛΟY
4. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΣΤΑΜΑΤΙΟY

331o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Α' ΤΜΗΜΑ - 2 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ

Τακτικοί
1.  ΛΕΡΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
2.  ΛΙΒΑΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3. ΛΥΜΠΕΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
4. ΜΑΘΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΚΛΕΑΝΘΗ

Αναπληρωματικοί
1. ΛΑΠΑΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
2. ΜΑΓΓΑΦΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
3. ΜΑΓΚΑΦΑ ΕΥΔΟΚΙΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
4. ΜΑΚΡΗ ΜΕΡΣΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ

331o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Β' ΤΜΗΜΑ - 2 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ

Τακτικοί
1. ΛΑΜΠΑΚΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΑΓΓΕΛΟY
2. ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΒΑΣΙΛ
3. ΛΥΜΠΕΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟY
4. ΜΑΓΙΑΦΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟY

Αναπληρωματικοί
1. ΛΑΓΚΑΝΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟY
2. ΛΑΜΠΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟY
3. ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟY
4. ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟY

332o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Α' ΤΜΗΜΑ - 2 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ

Τακτικοί
1. ΜΑΝΟΥΣΕΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟY
2. ΜΑΝΟΥΣΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΔΙΑΓΟΡΑ
3. ΜΑΝΤΙΚΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΕΥΘΥΜΙΟY
4. ΜΑΡΚΟΥΛΗΣ ΦΙΛΗΜΩΝ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟY

Αναπληρωματικοί
1. ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΓΑΒΡΙΗΛ
2. ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟY
3. ΜΑΣΤΡΟΜΙΧΑΛΗΣ ΜΟΣΧΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟY
4. ΜΕΞΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΕΜΕΛΗ

332o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Β' ΤΜΗΜΑ - 2 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ

Τακτικοί
1. ΜΑΝΔΑΛΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ
2. ΜΑΝΙΑ ΦΑΙΔΡΑ του ΠΕΤΡΟΥ
3. ΜΑΝΤΙΚΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
4. ΜΑΥΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Αναπληρωματικοί
1. ΜΑΛΑΞΟΣ ΦΑΙΔΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΜΑΝΕΤΤΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΜΑΥΡΑΚΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΜΕΧΜΕΤΑΙ ΚΡΕΝΑΡ του ΦΕΤΑΝ

333o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Α' ΤΜΗΜΑ - 2 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ

Τακτικοί
1. ΜΠΑΣΟΝΙΔΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ
2. ΜΠΟΖΝΤΑ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ του ΠΕΤΡΑΚ
3. ΜΥΛΩΝΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
4. ΞΑΝΘΟΥ ΑΜΑΛΙΑ του ΛΟΥΚΑ

Αναπληρωματικοί
1. ΜΠΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟY
2. ΜΠΡΑΝΚΙΤΣΙΟ ΦΑΜΠΙΟ του ΑΝΤΩΝΙΟ
3. ΝΤΟΥΡΑΛΗ ΣΑΝΤΕΤ του ΜΕΧΜΕΤ
4. ΟΡΦΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ

333o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Β' ΤΜΗΜΑ - 2 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ

Τακτικοί
1. ΜΟΡΦΩΠΟΣ ΛΟΥΚΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2. ΜΟΤΣΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΝΙΚΟΛΑΟY
3. ΜΠΑΛΑΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, όνομα πατέρα ΒΑΣΙΛΕΙΟY
4. ΜΠΟΥΧΛΑΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗΣ

Αναπληρωματικοί
1. ΜΟΝΔΑΝΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΜΠΛΟΜ ΕΥΑ του ΜΠΕΝΤ ΧΑΡΗ
3. ΜΠΟΥΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4. ΝΤΟΥΝΤΝΙΚ ΑΛΕΞΑΝΤΡ του ΒΑΝΤΙΜ

334o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Α' ΤΜΗΜΑ - 2 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ

Τακτικοί
1. ΠΑΝΑΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
2. ΠΑΠΑ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΣΤΑΥΡΗ
3. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΠΑΠΑΗΛΙΑ ΜΙΡΑΝΤΑ του ΜΙΧΑΗΛ

Αναπληρωματικοί
1. ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ
2. ΠΑΤΟΥΝΑΣ ΙΩΝΑΘΑΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΠΕΡΙΔΗΣ ΘΑΡΡΕΝΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
4. ΠΙΣΤΟΛΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΜΙΧΑΗΛ

334o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Β' ΤΜΗΜΑ - 2 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ

Τακτικοί
1. ΠΑΓΩΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΩ του ΠΕΡΙΚΛΗ
3. ΠΑΤΟΥΝΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4. ΠΕΡΙΒΟΛΑΡΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

Αναπληρωματικοί
1. ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2. ΠΑΠΠΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΠΑΦΙΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

335o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Α' ΤΜΗΜΑ - 2 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ

Τακτικοί
1. ΣΙΑΛΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟY
2. ΣΙΝΑΝΑΙ ΡΕΑΝΕΛΑ του ΡΕΤΖΕΠ
3. ΣΟΦΙΑΝΟΥ ΕΛΛΗ του ΜΙΧΑΗΛ
4. ΣΤΑΜΑΤΑΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟY

Αναπληρωματικοί
1. ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
2. ΣΕΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΛΟΥΚΑ
3. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟY
4. ΣΙΜΑΤΗ ΧΑΡΙΤΩΜΕΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟY

335o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
 Β' ΤΜΗΜΑ - 2 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ

Τακτικοί
1. ΡΟΔΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟY
2. ΣΑΛΒΑΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟY
3. ΣΙΑΜΙΔΗΣ ΓΙΑΝ του ΛΕΩΝΙΔΑ
4. ΣΚΙΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Αναπληρωματικοί
1. ΣΑΜΑΡΤΖΗ ΜΑΡΙΑ του ΣΤΕΡΓΟΥ
2. ΣΕΛΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3. ΣΟΓΙΑΛ ΜΟΥΣΤΑΦΑ του ΓΙΟΥΣΟΥΦ
4. ΣΠΙΝΑΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

336o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
 Α' ΤΜΗΜΑ - 2 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ

Τακτικοί
1. ΣΩΤΡΙΛΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΤΟΥΡΛΟΥΓΚΟΥ ΜΕΛΕΤΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
4. ΤΣΕΥΓΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Αναπληρωματικοί
1. ΣΥΜΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ
2. ΣΦΕΝΔΟΥΡΑΚΗ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟυ
3. ΣΧΟΙΝΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ του ΘΕΟΛΟΓΟΥ
4. ΦΙΑΜΠΟΛΗΣ ΜΗΝΑΣ του ΖΑΧΑΡΙΑ

336o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
 Β' ΤΜΗΜΑ - 2 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ

Τακτικοί
1. ΤΣΑΜΠΟΥΝΙΑΡΗ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΗΣΤΟY
2. ΤΣΟΛΑΚΙΔΗ ΑΓΛΑΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟY
3. ΤΣΟΛΕΡΙΔΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ του ΣΑΒΒΑ
4. ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

Αναπληρωματικοί
1. ΣΤΕΛΛΑΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟY
2. ΤΣΑΡΟΥΧΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟY
3. ΤΣΙΑΒΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ του ΣΩΤΗΡΙΟY
4. ΦΕΣΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

337o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Α' ΤΜΗΜΑ - 2 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ

Τακτικοί
1. ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟY
2. ΧΡΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
3. ΧΡΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΕΜΠΑΣΤΙΑΝ του ΑΝΔΡΕΑ
4. ΨΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΑΝΔΡΕΑ

Αναπληρωματικοί
1. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΘΕΟΧΑΡΗ
2. ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟY
3. ΧΑΤΖΗΛΙΑΜΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΧΑΤΖΗΜΑΡΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟY

337o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
 Β' ΤΜΗΜΑ - 2 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ

Τακτικοί
1. ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
2. ΧΑΤΖΗΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
3. ΧΟΥΜΠΕΡ ΜΙΧΑΗΛ του ΟΤΤΟ
4. ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ ΙΟΡΝΤΑΝΚΑ του ΝΤΑΤΣΚΟ

Αναπληρωματικοί
1. ΦΙΛΑΚΟΥΡΙΔΗ ΘΕΑΝΩ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΦΡΑΝΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΧΑΤΖΗΝΙΚΗΤΑΣ ΣΤΕΡΓΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
4. ΧΡΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

338o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Α' ΤΜΗΜΑ - 3 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ

Τακτικοί
1. ΑΝΤΩΝΑΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΚΛΕΩΝ
2. ΑΠΤΟΓΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟY
3. ΒΑΖΑΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟY
4. ΓΑΝΩΤΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΟY

Αναπληρωματικοί
1. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟY
2. ΒΡΟΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΓΓΕΛΟY
3. ΓΑΒΡΙΛΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΓΑΝΩΤΑΚΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟY

338o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Β' ΤΜΗΜΑ - 3 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ

Τακτικοί
1. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ
2. ΑΥΓΕΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ του ΦΩΤΟY
3. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΝΙΚΟΛΑΟY
4. ΒΟΓΙΑΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΗΛΙΑ

Αναπληρωματικοί
1. ΑΓΓΕΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΝΙΚΗΤΑ
2. ΑΛΕΒΙΖΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟy
3. ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟY
4. ΒΟΛΟΝΑΚΗ ΑΝΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟY

339o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Α' ΤΜΗΜΑ - 3 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ

Τακτικοί
1. ΓΚΑΤΖΑΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΞΕΝΟΦΩΝ
2. ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΑΓΓΕΛΟY
3. ΖΑΝΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟY
4. ΖΟΥΜΠΗΣ ΛΕΥΤΕΡ του ΣΤΑΥΡΟΥ

Αναπληρωματικοί
1. ΓΟΜΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
2. ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΣΑΒΒΑ
3. ΖΑΛΑΧΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
4. ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΑΓΛΑΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

339o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Β' ΤΜΗΜΑ - 3 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ

Τακτικοί
1. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΛΥΓΕΡΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟY
2. ΔΡΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟY
3. ΖΕΡΒΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
4. ΖΩΓΡΑΦΑΚΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟY

Αναπληρωματικοί
1. ΓΚΟΤΣΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ του ΖΗΣΗ
2. ΖΑΒΙΤΣΑΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟY
3. ΖΑΓΟΡΙΑΝΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΦΩΤΙΟY
4. ΖΑΧΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΓΑΒΡΙΗΛ

340o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Α' ΤΜΗΜΑ - 3 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ

Τακτικοί
1. ΚΑΡΑΚΟΥΣΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΚΑΡΒΕΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΚΑΨΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΜΑΡΚΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Αναπληρωματικοί
1. ΚΑΛΤΣΗ ΕΥΑΝΘΙΑ του ΦΩΤΟΥ
2. ΚΑΡΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
3. ΚΑΦΚΙΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
4. ΚΟΝΤΕΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

340o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Β' ΤΜΗΜΑ - 3 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ

Τακτικοί
1. ΚΑΤΑΞΕΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΞΕΝΟΦΩΝ
2. ΚΑΤΣΙΛΛΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
3. ΚΑΤΣΙΜΠΡΑΚΗ ΑΛΕΞΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟY
4. ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ

Αναπληρωματικοί
1. ΚΑΠΠΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟY
2. ΚΑΡΠΑΘΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΣ,
3. ΚΑΡΤΑΝΟΥ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
4. ΚΑΨΙΜΑΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟY

341o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Α' ΤΜΗΜΑ - 3 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ

Τακτικοί
1. ΚΟΥΡΚΟΥΜΕΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟY
2. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟY
3. ΜΑΓΡΙΠΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΜΑΙΝΕΤΤΗ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΦΕΝΤΕΡΙΚΟ

Αναπληρωματικοί
1. ΚΩΣΤΑΡΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟY
2. ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
3. ΛΑΜΠΡΙΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
4. ΛΙΟΥΜΠΗ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟY

341o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
 Β' ΤΜΗΜΑ - 3 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ

Τακτικοί
1. ΚΟΥΜΑΝΤΖΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟY
2. ΚΥΡΓΙΑΦΙΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟY
3. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΚΑΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟY
4. ΛΗΜΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Αναπληρωματικοί
1. ΚΟΥΤΑΛΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ, όνομα πατέρα ΑΝΔΡΕΑ
2. ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΛΕΒΕΝΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΜΑΚΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΩΦΡΟΝΙΟΥ

342o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Α' ΤΜΗΜΑ - 3 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ

Τακτικοί
1. ΜΑΜΑΛΙΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
2. ΜΑΝΩΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΦΡΑΝΤΖΟΥ
4. ΜΑΥΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Αναπληρωματικοί
1. ΜΑΝΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ, όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΜΑΝΙΑΤΑΚΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΦΟΙΒΟΥ
3. ΜΑΝΣΙ ΣΟΝΙΑ του ΒΙΤΤΟΡΙΟ
4. ΜΕΤΣΑΝΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΓΙΑΚΕ

342o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Β' ΤΜΗΜΑ - 3 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ

Τακτικοί
1. ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ
2. ΜΕΧΜΕΤ ΦΑΤΙΜΕ του ΜΕΧΜΕΤ
3. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟY
4. ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΩΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΣΥΜΕΩΝ

Αναπληρωματικοί
1. ΜΑΣΤΡΟΜΙΧΑΛΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟY
2. ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟY
3. ΜΗΤΣΙΝΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ
4. ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

343o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Α' ΤΜΗΜΑ - 3 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ

Τακτικοί
1. ΜΠΙΝΙΑΚΟΥ ΟΡΝΕΛΑ του ΜΑΝΟΛ
2. ΜΠΡΟΥΖΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟY
3. ΜΩΡΑΙΤΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟY
4. ΝΙΚΟΛΛΑΡΙ ΡΟΥΝΤΙΝ του ΕΝΤΜΟΝΤ

Αναπληρωματικοί
1. ΜΟΣΧΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΕΥΣΤΑΘΙΟY
2.ΜΠΑΛΝΤΙΝΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΚΛΕΑΝΘΗ
3. ΜΠΟΥΡΝΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟY
4. ΝΙΚΟΛΑΝΤΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΗΛΙΑ

343o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Β' ΤΜΗΜΑ - 3 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ

Τακτικοί
1. ΜΠΕΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΣΑΒΒΑ
2. ΜΠΟΥΧΟΥΝΑ ΟΡΣΑΛΙΑ του ΧΡΗΣΤΟY
3. ΜΠΡΟΥΝΓΚΑ ΜΑΡΙΟ του ΦΡΟΚ
4. ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟY

Αναπληρωματικοί
1. ΜΟΣΤΡΗΣ ΜΕΡΚΟΥΡΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟY
2. ΜΟΥΧΤΕΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΔΟΣΙΟY
3. ΝΙΚΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΝΙΚΟΛΛΑΡΙ ΕΝΤΜΟΝΤ του ΠΕΛΛΑΤ

344o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Α' ΤΜΗΜΑ - 3 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ

Τακτικοί
1. ΝΤΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΤΗΛΕΜΑΧΟY
2. ΝΤΕΡΕΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
3. ΝΤΡΗΣ ΓΙΟΧΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΠΑΓΚΑ ΚΑΘΟΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Αναπληρωματικοί
1. ΝΤΑΙΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του ΒΑΓΓΕΛΗ
2. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΗΛΙΑΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
3. ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΛΕΟΝΑΡΔΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΣ ΜΑΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

344o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Β' ΤΜΗΜΑ - 3 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ

Τακτικοί
1. ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΑΤΙΑΝΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
3. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΠΑΝΑΓΟΣ ΑΓΑΠΗΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Αναπληρωματικοί
1. ΝΙΣΥΡΙΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΞΥΠΟΛΙΤΑ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
3. ΟΥΣ ΓΙΟΥΛΙΑ του ΜΙΚΟΛΑ
4. ΠΑΛΛΟΥΚΗΣ ΛΟΥΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

345o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Α' ΤΜΗΜΑ - 3 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ

Τακτικοί
1. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΡΑΤΩ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2. ΠΑΠΑΚΑΛΟΔΟΥΚΑΣ ΑΓΑΠΗΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟY
3. ΠΑΣΤΡΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟY
4. ΠΑΤΣΙΛΗ ΜΑΡΙΕΤΑ του ΑΡΓΥΡ.

Αναπληρωματικοί
1. ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ
2. ΠΑΠΑΣ ΙΟΥΛΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΗ
3. ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΣΤΑΥΡΟY
4. ΠΑΤΕΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ

345o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Β' ΤΜΗΜΑ - 3 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ

Τακτικοί
1. ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟY
2. ΠΑΠΑΠΑΝΤΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3. ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΣΤΑΥΡΟY
4. ΠΑΡΑΣΧΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Αναπληρωματικοί
1. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟY
2. ΠΑΠΑΔΟΥΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΜΙΧΑΗΛ
3. ΠΑΠΑΞΕΝΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΙΣΙΔΩΡΟY
4. ΠΑΣΤΟΥΝΑΚΗΣ ΟΔΥΣΣΕΥΣ του ΝΙΚΗΤΑ

346o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Α' ΤΜΗΜΑ - 3 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ

Τακτικοί
1. ΠΕΖΟΥΒΑΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2. ΠΕΤΡΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟY
3. ΠΗΛΑΒΑΚΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟY
4. ΠΙΠΙΝΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΗΛΙΑΣ,όνομα μητέρας ΧΡΥΣΑΝΘΗ

Αναπληρωματικοί
1. ΠΕΝΘΕΡΟΥΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟY
2. ΠΗΛΑΒΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΦΩΤΙΟY ΣΟΦΟΚΛΗ
3. ΠΗΛΑΒΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΦΩΤΙΟY ΣΟΦΟΚΛΗ
4. ΡΟΔΙΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ

346o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Β' ΤΜΗΜΑ - 3 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ

Τακτικοί
1. ΠΕΡΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΣΤΑΜΑΤΙΟY
2. ΠΗΛΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟY
3. ΠΟΥΛΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟY
4. ΣΑΒΒΑΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟY

Αναπληρωματικοί
1. ΠΗΔΙΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΚΥΡΙΑΚΟY
2. ΠΙΑΔΙΤΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΠΟΛΟ ΣΩΚΡΑΤ του ΛΕΥΤΕΡ,
4. ΠΟΥΡΙΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΔΗΜΗΤΕΡ

347o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Α' ΤΜΗΜΑ - 3 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ

Τακτικοί
1. ΣΚΟΝΤΡΑΝΗ ΣΩΤΗΡ του ΘΩΜΑΚΗ
2. ΣΤΑΛΙΟ ΣΑΛΒΑΤΟΡΕ του ΠΑΟΛΟ ΦΡΑΓΚΕΣΚΟ
3. ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΚΟΚΚΙΜΙΔΗ
4. ΤΕΡΕΖΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

Αναπληρωματικοί
1. ΣΑΡΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΝΙΚΗΤΑΣ,όνομα μητέρας ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
2. ΣΕΡΜΠΕΣΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΣΤΑΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΣΤΡΙΓΚΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

347o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
 Β' ΤΜΗΜΑ - 3 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ

Τακτικοί
1. ΣΙΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2. ΣΟΥΡΟΥΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
3. ΣΤΑΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΤΡΙΚΟΙΛΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Αναπληρωματικοί
1. ΣΕΧΑΙ ΣΚΙΠΟΝΙΕ του ΡΑΜΟ
2. ΤΑΤΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΤΕΡΛΟΓΚΟΥ ΦΑΙΔΡΑ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ
4. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ

348o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Α' ΤΜΗΜΑ - 3 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ

Τακτικοί
1. ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2. ΤΣΙΤΣΕΚΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟY
3. ΧΑΜΑΝΤΙ ΜΟΧΑΜΕΝΤ του ΜΟΧΑΜΕΝΤ ΑΖΑΜ
4. ΧΑΝΤΖΙΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Αναπληρωματικοί
1. ΤΣΕΛΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΦΛΩΡΟΥ ΒΑΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3. ΦΩΤΑΡΑΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
4. ΧΑΤΖΗΝΙΚΗΤΑ ΜΑΡΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ

348o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Β' ΤΜΗΜΑ - 3 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ

Τακτικοί
1. ΤΣΑΤΤΑΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
2. ΤΣΙΠΗ ΜΑΡΤΑ του ΓΙΑΝΝΑΚΗ
3. ΦΑΥΓΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟY
4. ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ ΜΑΡΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ

Αναπληρωματικοί
1. ΤΣΙΑΡΤΑ ΑΘΗΝΙΤΣΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
2. ΦΩΤΑΡΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ
3. ΧΑΡΙΔΗ ΤΕΟΝΑ του ΤΕΝΓΚΙΖ
4. ΧΡΙΣΤΟΦΙΔΗ ΑΝΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ

349o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α' ΤΜΗΜΑ - 4 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ
Τακτικοί

1. ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
3. ΑΝΤΩΝΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
4. ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ

Αναπληρωματικοί
1. ΑΛΒΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
4. ΑΡΕΤΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

349o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Β' ΤΜΗΜΑ - 4 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ

Τακτικοί
1. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟY
2. ΒΑΚΟ ΑΝΑΣΤΑΣ του ΓΙΩΡΓΗ
3. ΒΑΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟY
4. ΒΑΡΩΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟY

Αναπληρωματικοί
1. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
2. ΑΙΒΑΖΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΑΝΘΙΤΣΑ ΒΑΙΑ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ
4. ΒΑΚΟΝΤΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

350o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Α' ΤΜΗΜΑ - 4 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ

Τακτικοί
1. ΓΙΑΛΛΟΥΡΑΚΗΣ ΑΓΑΠΗΤΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
2. ΓΙΑΝΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
3. ΓΙΔΑΡΗ ΒΙΟΛΕΤΑ του ΒΑΓΓΕΛΗ
4. ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Αναπληρωματικοί
1. ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
2. ΓΚΙΟΥΝΤΙΤΣΕ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΛΕΟΝΑΡΝΤΟ ΙΝΙΑΤΣΙΟ
3. ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4. ΔΕΛΗΓΙΩΡΓΗ ΧΡΥΣΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ

350o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Β' ΤΜΗΜΑ - 4 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ

Τακτικοί
1. ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΖΗΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΓΙΩΡΓΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΔΑΧΡΕΤΖΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΔΕΛΗ ΦΙΛΙΤΣΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Αναπληρωματικοί
1. ΓΙΩΡΓΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΓΚΙΝΟ ΜΑΙΛΙΝΤΑ του ΒΑΣΙΛΗ
3. ΓΚΟΜΑ ΕΛ ΣΑΓΕΝΤ του ΑΛΙ
4. ΔΑΛΔΑΒΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

351o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
 Α' ΤΜΗΜΑ - 4 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ

Τακτικοί
1. ΔΗΜΗΤΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΗΛΙΑ
2. ΖΟΥΜΠΟΥΡΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΖΩΑΝΝΟΥ ΛΟΥΚΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ
4. ΘΕΟΛΟΓΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟY

Αναπληρωματικοί
1. ΔΙΑΚΟΣΑΒΒΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΡΑΒΑΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΖΑΝΕΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ
4. ΖΑΝΝΕΤΙΔΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

351o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Β' ΤΜΗΜΑ - 4 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ

Τακτικοί
1. ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΓΙΟΧΑΝ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟY
2. ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΣΤΕΦΑΝΟY
3. ΖΑΧΑΡΙΑΔΗ ΚΑΛΙΡΟΗ του ΓΕΩΡΓΙΟY
4. ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΚΟΣΜΑ

Αναπληρωματικοί
1. ΔΙΑΚΟΛΟΥΚΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΔΙΑΚΟΜΙΧΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
3. ΖΑΝΝΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

352o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Α' ΤΜΗΜΑ - 4 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ
Τακτικοί
1. ΚΑΒΟΥΝΙΔΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟy
2. ΚΑΚΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
3. ΚΑΛΛΙΓΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΘΩΜΑ
4. ΚΑΛΛΙΓΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ

Αναπληρωματικοί
1. ΚΑΒΟ ΣΑΒΟΥΛΑ του ΕΝΤΟΥΑΡΤ
2. ΚΑΛΙΟΖΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟY
3. ΚΑΜΜΕΝΟΥ ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΚΑΡΑ ΒΑΝΓΓΕΛ του ΣΩΤΗΡΑΚΗ

352o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
 Β' ΤΜΗΜΑ - 4 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ

Τακτικοί
1 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗΣ
2. ΚΑΡΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛ του ΠΑΝΟΡΜΙΤΗΣ
3. ΚΑΡΑΜΑΝΩΛΗ ΡΑΦΑΕΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟY
4. ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟY
Αναπληρωματικοί
1. ΙΝΤΖΑ ΖΩΗ του ΣΤΑΥΡΟY
2. ΚΑΛΑΙΤΖΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟY
3. ΚΑΛΗΜΕΡΑΚΗ ΚΑΘΟΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟY
4. ΚΑΡΑΒΕΛΑΤΖΗ ΦΛΩΡΑ, του ΜΙΧΑΗΛ,

353o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Α' ΤΜΗΜΑ - 4 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ

Τακτικοί
1. ΚΙΒΙΛΓΚΗΜ ΣΟΥΣΑΝΝΑ,όνομα πατέρα ΑΝΤΩΝΙΟY
2. ΚΛΙΑΦΑ ΑΝΝΑ,όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗ
3. ΚΟΝΔΡΑΡΟΣ ΗΛΙΑΣ,όνομα πατέρα ΕΥΣΤΡΑΤΙΟY
4. ΚΟΡΑΚΙΑΝΙΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ,όνομα πατέρα ΣΠΥΡΙΔΩΝ

Αναπληρωματικοί
1. ΚΑΣΤΡΟΥΝΗΣ ΣΕΜΠΑΣΤΙΑΝ,όνομα πατέρα ΠΑΝΟΡΜΙΤΗ ΜΙΧΑΗΛ
2. ΚΑΤΟΙΚΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ,όνομα πατέρα ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΚΙΟΣΚΟΥ ΤΖΕΒΑΧΙΡ,όνομα πατέρα ΧΑΤΖΗ
4. ΚΟΝΤΟΥΔΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ,όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ

353o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Β' ΤΜΗΜΑ - 4 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ

Τακτικοί
1. ΚΑΣΤΑΜΟΥΛΑ ΜΟΣΧΟΥΛΑ,όνομα πατέρα ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟY
2. ΚΑΨΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ,όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗ
3. ΚΙΟΣΚΟΥ ΒΙΟΛΤΣΑ,όνομα πατέρα ΦΩΤΟΥ
4. ΚΟΝΙΣΣΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ,όνομα πατέρα ΑΡΓΥΡΙΟΥ

Αναπληρωματικοί
1. ΚΑΣΣΑΒΕΤΗ ΑΝΝΑ,όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΚΑΣΤΡΟΥΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ,όνομα πατέρα ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
3. ΚΟΝΙΣΣΗ ΜΑΡΙΑ,όνομα πατέρα ΑΡΓΥΡΙΟΥ
4. ΚΟΡΝΤΑΛΛΙ ΧΡΗΣΤΟ,όνομα πατέρα ΜΗΤΣΟ

354o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
 Α' ΤΜΗΜΑ - 4 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ

Τακτικοί
1. ΚΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ,όνομα πατέρα ΔΗΜΗΤΡΙΟY
2. ΚΟΥΦΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ,όνομα πατέρα ΣΤΑΥΡΟY
3. ΚΡΙΤΣΑ ΜΑΡΙΑ,όνομα πατέρα ΔΗΜΗΤΡΙΟY
4. ΛΑΜΠΡΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ,όνομα πατέρα ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Αναπληρωματικοί
1. ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ,όνομα πατέρα ΝΕΚΤΑΡΙΟΥ
2. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ,όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ
3. ΚΩΣΤΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ,όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΥ
4. ΛΑΤΣΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ,όνομα πατέρα ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

354o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Β' ΤΜΗΜΑ - 4 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ

Τακτικοί
1. ΚΟΥΝΤΟΥΡΖΗ ΜΑΡΙΑ,όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ
2. ΚΡΙΘΑΡΕΛΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ,όνομα πατέρα ΔΗΜΗΤΡΙΟY
3. ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ,όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟY
4. ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΟΥ ΜΑΡΙΑ,όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗ

Αναπληρωματικοί
1. ΚΟΥΖΕΤΤΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ,όνομα πατέρα ΧΑΣΑΝ ΓΙΛΜΑ
2. ΚΟΥΚΟΥΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ,όνομα πατέρα ΝΙΚΟΛΑΟY
3. ΚΟΥΤΣΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ,όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗ
4. ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ,όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟY

355o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Α' ΤΜΗΜΑ - 4 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ

Τακτικοί
1. ΛΙΑΜΗ ΜΑΡΙΑ,όνομα πατέρα ΔΗΜΗΤΡΙΟY
2. ΜΑΛΤΕΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ,όνομα πατέρα ΝΙΚΟΛΑΟY
3. ΜΑΛΤΕΖΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ,όνομα πατέρα ΝΙΚΟΛΑΟY
4. ΜΑΡΓΚΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ,όνομα πατέρα ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΛΕΜΑΝ

Αναπληρωματικοί
1. ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΣΑΒΒΑΣ,όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗ
2. ΜΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ,όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗ
3. ΜΑΛΙΑΡΑΚΗ ΘΕΟΔΟΣΙΑ,όνομα πατέρα ΙΟΡΔΑΝΗ
4. ΜΑΡΑΒΕΛΙΑ ΣΟΦΙΑ,όνομα πατέρα ΣΤΑΥΡΟΣ

355o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
 Β' ΤΜΗΜΑ - 4 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ

Τακτικοί
1. ΛΟΥΒΑΡΗ ΑΝΝΑ,όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ
2. ΜΑΛΙΑΡΑΚΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ,όνομα πατέρα ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3. ΜΑΝΙΚΑΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ,όνομα πατέρα ΕΛΕΥΘΕΡΙΟY
4. ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΕΙΡΗΝΗ,όνομα πατέρα ΑΝΤΩΝΙΟY
 
Αναπληρωματικοί
1. ΛΙΤΟ ΛΟΡΕΤΑ, όνομα πατέρα ΠΕΤΡΑΚΗ
2. ΜΑΜΟΥΖΕΛΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ,όνομα πατέρα ΕΛΕΥΘΕΡΙΟY
3. ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΕΡΜΙΟΝΗ,όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗ
5. ΜΑΡΑΒΕΛΙΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ,όνομα πατέρα ΣΤΑΥΡΟY

356o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Α’ ΤΜΗΜΑ - 4 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ

Τακτικοί
1.    ΜΑΥΡΟΜΟΥΣΤΑΚΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2.    ΜΙΝΓΚΟ ΜΑΡΙΚΑ του ΔΗΜΗΤΕΡ
3.    ΜΠΑΙΣΑΛ ΣΕΒΓΚΗ του ΣΟΥΛΕΙΜΑΝ
4.    ΜΠΑΚΑΛΟΥΜΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Αναπληρωματικοί
1.    ΜΑΧΛΗΣ ΣΤΕΡΓΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
2.    ΜΙΝΤΖΟΛΗ ΕΛΙΟΣ του ΣΑΜΠΑΟΥΝΤΙΝ,
3.    ΜΙΣΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4.    ΜΠΑΙΣΑΛ ΕΤΖΕ του ΜΕΧΜΕΤ

356o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Β’ ΤΜΗΜΑ - 4 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ

Τακτικοί
1.    ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΝΤΟΡΑ του ΗΛΙΑ
2.    ΜΙΣΣΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3.    ΜΙΧΑΛΑΡΗ ΠΥΡΡΟ του ΧΡΗΣΤΟΥ
4.    ΜΟΥΡΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Αναπληρωματικοί
1.    ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΑΘΗΝΑΓΟΡΑΣ του ΜΙΧΑΗΛ
2.    ΜΟΥΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΦΩΤΙΟΥ
3.    ΜΠΑΡΙΑΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
4.    ΜΠΕΛΟΥΛΗ ΚΛΑΡΙΝΤΑ του ΠΕΤΡΟΥ

357o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Α’ ΤΜΗΜΑ - 4 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ

Τακτικοί
1.    ΜΠΟΝΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΔΩΡΟΘΕΟΥ
2.    ΜΥΣΙΡΛΑΚΗ ΙΡΙΔΑ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
3.    ΝΑΚΟ ΦΛΩΡΑ του ΚΡΗΣΤΑΚ
4.    ΠΑΝΑΓΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Αναπληρωματικοί
1.    ΜΠΟΥΡΝΕΛΛΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΙΠΠΟΚΡΑΤΗ
2.    ΜΥΛΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3.    ΠΑΛΙΟΥΡΑ ΡΟΥΜΠΙΝΑ του ΣΥΜΕΩΝ,Υ
4.    ΠΑΝΑΓΙΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ

357o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Β’ ΤΜΗΜΑ - 4 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ

Τακτικοί
1.    ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΝΙΚΗΤΑ
2.    ΝΙΚΟΛΕΤΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3.    ΠΑΝΑΓΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
4.    ΠΑΝΟΣ ΣΤΙΒΕΝ του ΚΡΙΣΤΟΦΕΡ)

Αναπληρωματικοί
1.    ΝΤΑΛΛΑΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΣΥ
2.    ΝΤΙΣΟ ΑΝΤΟΛ του ΠΕΤΡΟΥ
3.    ΞΑΝΘΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4.    ΠΑΓΚΑ ΧΑΡΙΣΤΟΥΛΑ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ

358o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Α’ ΤΜΗΜΑ - 4 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ

Τακτικοί
1.    ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ του ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ
2.    ΠΑΠΑΜΑΝΩΛΗ ΑΡΧΟΝΤΟΥΛΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
3.    ΠΑΡΑΔΕΙΣΗ ΜΑΡΙΑ του ΜΑΥΡΟΥΔΗ
4.    ΠΕΛΕΛΑ ΑΝΝΑ του ΘΩΜΑ

Αναπληρωματικοί
1.    ΠΑΝΤΕΛΙΔΗ ΑΘΗΝΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
2.    ΠΑΝΤΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3.    ΠΕΡΕΛΛΗΣ ΚΟΜΝΗΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4.    ΠΕΡΙΔΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

358o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Β’ ΤΜΗΜΑ - 4 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ

Τακτικοί
1.    ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΡΓΥΡΩ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2.    ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3.    ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
4.    ΠΑΡΟΥΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Αναπληρωματικοί
1.    ΠΑΠΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2.    ΠΑΠΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3.    ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΙΩΣΗΦ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
4.    ΠΕΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

359o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Α’ ΤΜΗΜΑ - 4 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ
Τακτικοί
1.    ΠΡΑΝΤΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2.    ΡΟΔΙΤΗ ΣΕΒΑΣΤΗ του ΙΩΑΝΝΗ
3.    ΣΑΖΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
4.    ΣΑΡΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

Αναπληρωματικοί
1.    ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
2.    ΠΙΣΣΑΚΑ ΒΑΛΑΝΤΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
3.    ΠΟΛΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4.    ΣΑΜΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

359o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Β’ ΤΜΗΜΑ - 4 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ
Τακτικοί
1.    ΠΕΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
2.    ΡΑΜΑΛΙΟΥ ΑΝΤΑ του ΓΚΕΖΙΜ
3.    ΡΕΤΖΕΠΑΚΗ ΣΕΡΒΕΤ του ΓΚΑΛΙΠ
4.    ΡΗΓΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Αναπληρωματικοί
1.    ΠΡΩΤΟΠΑΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
2.    ΣΑΡΟΥΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3.    ΣΕΛΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4.    ΣΙΑΠΕΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

360o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Α’ ΤΜΗΜΑ - 4 Ε.Δ. ΡΟΔΟΥ
Τακτικοί
1.    ΣΜΥΡΝΑΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
2.    ΣΤΑΜΠΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΖΗΣΗ
3.    ΣΤΑΥΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
4.    ΤΑΣΤΑΝΕΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ)

Αναπληρωματικοί
1.    ΣΚΥΛΛΑ ΘΕΟΔΟΣΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
2.    ΣΥΚΑΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΩΜΑΥ
3.    ΣΩΤΗΡΑΚΗ ΧΡΥΣΗ του Σ