Οι υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι Ρόδου και Κω

Η ώρα της κρίσης έφτασε για υποψηφίους και ψηφοφόρους, αφού αύριο από τις 7 το πρωί έως και τις 7 το απόγευμα, οι πολίτες της Ρόδου και της Κω, καθώς επίσης και των υπόλοιπων Δωδεκανήσων καλούνται να αναδείξουν εκείνους και εκείνες που θα τους εκπροσωπήσουν τα επόμενα τέσσερα χρόνια στα δημοτικά συμβούλια των νησιών μας.

Η «Ροδιακή» δημοσιεύει σήμερα όλους τους υποψήφιους δημοτικούς συμβούλους στα δύο μεγαλύτερα νησιά του νομού, για την καλύτερη δυνατή ενημέρωση του εκλογικού σώματος.
Σε ό,τι αφορά τη Ρόδο ειδικότερα στις δημοτικές εκλογές κατέρχονται πέντε συνδυασμοί και 356 συνολικά υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι, ενώ στην Κω τέσσερις συνδυασμοί και 199 υποψήφιοι σύμβουλοι.

Αναλυτικά:

 

Δήμος Ρόδου

Λαϊκή Συσπείρωση Ρόδου – Υποψήφιος δήμαρχος Καλέτος (Τάκης) Πότσος

Δημοτική Ενότητα Αρχαγγέλου
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΟΥΛΑ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ

ΚΑΡΑΟΛΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΑΡΑΤΣΑΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΠΙΝΝΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΣΑΡΙΚΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ-ΧΑΡΙΤΩΜΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ


Δημοτική Ενότητα Αταβύρου

ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ


Δημοτική Ενότητα Αφάντου

ΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΑΛΠΑΚΙΩΡΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ

ΜΑΝΔΑΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΣΚΟΥΛΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

ΣΧΟΙΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

Δημοτική Ενότητα Ιαλυσού

ΑΛΒΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

ΓΙΑΝΝΑΚΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ-ΠΑΝΟΡΜΙΤΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ

ΔΗΜΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ

ΚΙΟΥΚΙΟΥΚΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΑΝΝΑ του ΠΑΥΛΟΥ

ΦΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ-ΝΑΘΑΝΑΗΛ

ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ ΡΑΦΑΗΛ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ


Δημοτική Ενότητα Καλλιθέας

ΑΝΔΡΙΑΝΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΘΕΟΧΑΡΗ

ΔΟΥΛΑΜΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ του ΗΛΙΑ

ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΣΤΑΥΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΠΟΤΗΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ

ΤΣΙΜΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

Δημοτική Ενότητα Καμείρου

ΓΕΩΡΓΙΑΔΗ-ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΔΙΑΚΟΛΑΜΠΡΙΑΝΟΥ ΑΡΜΟΝΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ

ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΖΗΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

 

Δημοτική Ενότητα Λίνδου

ΚΟΥΝΤΟΥΡΗ ΘΕΑΝΩ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΚΟΥΡΤΗΣ ΣΥΜΕΩΝ του ΤΣΑΜΠΙΚΟΥ

ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΜΙΜΗΣ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

 

Δημοτική Ενότητα Νότιας Ρόδου

ΔΕΣΤΟΥΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

ΜΑΝΩΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΠΑΠΑΧΡΥΣΑΦΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

 

Δημοτική Ενότητα Πεταλούδων

ΒΑΡΚΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΔΟΥΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΚΟΥΝΤΟΥΡΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ (ΦΥΛΛΙΩ) του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΜΑΣΤΡΟΜΙΧΑΛΗ-ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΠΑΝΤΕΛΗ

ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ

ΠΑΠΑΣΑΒΒΑ ΜΑΡΙΑ του ΣΑΒΒΑ

ΤΣΟΥΡΟΥΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΦΟΥΝΤΟΥΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΨΩΜΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (ΔΑΝΑΗ) του ΓΑΒΡΙΗΛ

 

Δημοτική Ενότητα Ρόδου

ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΒΟΥΤΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΓΙΑΝΝΕΖΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

ΓΙΟΥΡΟΥΚΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΣΑΒΒΑ

ΓΟΜΠΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΝΙΚΗΤΑ

ΖΟΥΡΟΥΔΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ του ΓΑΒΡΙΗΛ

ΚΑΡΑΜΙΧΑΛΗ ΚΑΘΟΛΙΚΗ του ΙΟΡΔΑΝΗ

ΚΑΣΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ

ΚΟΥΠΑΔΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΣΑΒΒΑ

ΚΟΥΤΣΟΠΕΤΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ- ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του ΛΕΟΝΑΡΔΟΥ

ΛΟΥΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ-ΜΑΡΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΜΑΧΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΜΕΧΜΕΤ ΜΕΖΑΝ του ΑΛΗ

ΜΠΑΡΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ (ΧΑΡΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΜΠΕΛΗΓΡΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ

ΜΠΟΥΝΤΟΛΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΞΑΝΘΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΝΤΙΝΟΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΞΥΝΟΥ ΧΡΥΣΑΥΓΗ (ΧΡΥΣΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΘΩΜΑ

ΠΑΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

ΠΕΛΕΚΑΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΟΛΑ) του ΑΓΓΕΛΟΥ

ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ-ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ

ΠΟΥΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ

ΠΥΡΛΙΜΠΟΥ ΕΥΦΗΜΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

ΦΑΡΜΑΚΙΔΟΥ-ΑΝΔΡΟΥΛΙΔΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

ΧΑΤΖΗΓΙΩΡΓΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ

ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ

 

Με Δύναμη για τη Ρόδο – Υποψήφιος δήμαρχος Αντώνης Καμπουράκης

Δημοτική Ενότητα Αρχαγγέλου

ΜΟΣΧΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ του ΧΡΙΣΤΟΦΗ

ΝΙΚΟΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΞΙΠΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του ΣΑΒΒΑ

ΠΑΤΣΑΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΠΟΜΠΟΥ ΣΑΒΒΑΣ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

 

Δημοτική Ενότητα Αταβύρου

ΚΟΡΡΕ ΑΝΝΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

ΦΛΟΣΚΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ


Δημοτική Ενότητα Αφάντου

ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΚΑΝΕΛΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ συζ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΜΑΝΕΤΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΣΠΑΝΟΣ-ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΚΙΑΧΑΓΙΑ-ΜΑΓΙΟΓΛΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ του ΣΥΜΕΩΝ

ΜΠΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

ΞΕΠΑΠΑΔΑΚΗ-ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΒΑΪΟΥ

ΠΟΤΣΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ

ΣΑΧΙΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ

ΣΥΚΟΦΥΛΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΟΣ

ΤΣΙΚΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

Δημοτική Ενότητα Καλλιθέας

ΑΘΑΝΑΣΑΚΗ-ΦΛΕΒΑΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ) του ΣΑΒΒΑ

ΑΪΒΑΖΗ-ΖΑΓΟΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΑΡΓΥΡΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ(ΔΩΡΟΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΜΑΝΩΛΑΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

ΣΥΡΤΣΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ

 

Δημοτική Ενότητα Καμείρου

ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ-ΑΝΔΡΙΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 

Δημοτική Ενότητα Λίνδου

ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΣΑΒΒΑ

COLIADIS ALEXANDRE-BASILE (ΑΛΕΞΗΣ) του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΠΑΛΛΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

 

Δημοτική Ενότητα Νότιας Ρόδου

ΚΑΡΑΤΑΠΑΝΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΛΕΡΙΑ ΔΩΡΟΘΕΑ του ΝΙΚΗΤΑ

ΧΑΤΖΗΔΙΑΚΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

 

Δημοτική Ενότητα Πεταλούδων

ΑΡΦΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΑΣΣΑΝΗΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

ΠΑΓΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

ΠΑΣΣΑΡΗ-ΡΟΥΣΤΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΠΗΧΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ

ΣΙΓΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΣΤΑΜΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ

ΤΣΑΒΑΡΗ ΙΣΑΒΕΛΛΑ του ΟΝΟΥΦΡΙΟΥ

ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

Δημοτική Ενότητα Ρόδου

ΔΕΛΑΠΟΡΤΑ-ΠΑΝΑ ΕΙΡΗΝΗ (ΛΙΝΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ-ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΣΜΑΡΑΓΔΗ (ΣΜΑΡΩ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΔΙΑΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

ΔΡΑΚΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ-ΦΡΟΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ-ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΙΑΤΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΙΑΓΟΡΑ

ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΚΑΡΑΜΑΡΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ-ΜΕΛΕΤΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΥ-ΚΑΜΠΟΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΥΜΕΛΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

ΚΑΤΣΑΡΑ-ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΘΕΝΟΠΗ(ΠΟΠΗ) του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

ΚΟΡΑΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΚΟΥΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

ΜΑΡΚΟΥΛΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΜΙΧΑΗΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΜΙΧΑΗΛ

ΜΠΕΛΤΕΚΟΥ ΖΩΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΜΠΟΛΚΑΣ ΝΙΚΗΤΑΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΗΣΑΪΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΠΟΥΠΟΥΖΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΣΒΥΡΟΣ-ΣΒΥΡΙΑΔΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΦΩΤΙΟΥ

ΣΕΪΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΣΟΚΟΡΕΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΒΛΑΣΙΟΥ

ΤΑΡΑΣΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ-ΑΛΕΚΟΥ

ΤΡΙΑΝΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΤΡΙΠΟΛΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΤΣΑΜΠΙΚΟΥ

ΦΑΚΕ ΧΡΥΣΑΝΘΗ (ΧΡΥΣΑ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΦΕΣΙΛΙΟΓΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΙΤΣΑ ΧΑΤΖΗ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΦΕΤΤΑΧ ΧΟΥΣΕΪΝ του ΜΕΧΜΕΤ-ΙΞΑΝ

ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ-ΠΑΠΑΝΙΚΗΤΑ ΧΑΡΙΤΩΜΕΝΗ (ΜΕΝΗ) του ΜΙΧΑΗΛ

 

Νέα Μέρα Ροδίων Όραμα – Υποψήφιος δήμαρχος Στράτος Καρίκης

Δημοτική Ενότητα Αρχαγγέλου
ΑΝΤΩΝΟΓΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΟΛΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ

ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

ΣΑΒΒΙΔΗ ΑΘΗΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

 

Δημοτική Ενότητα Αταβύρου

ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ

 

Δημοτική Ενότητα Αφάντου

ΑΔΑΜΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΠΠΟΚΡΑΤΗ

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΜΑΚΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΠΑΠΠΟΥ ΔΙΚΑΙΑ του ΗΛΙΑ

 

Δημοτική Ενότητα Ιαλυσού

ΑΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΚΑΡΑΟΣΜΑΝ ΜΕΛΕΧ (ΜΕΛΙΝΑ) του ΜΠΑΣ-ΑΡΗ

ΜΑΝΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΩΤΑ) του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

ΠΑΤΤΑ ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗ ΕΥΔΟΚΙΑ (ΚΙΚΗ) του ΣΤΑΥΡΟΥ

ΤΣΙΡΙΓΩΤΑΚΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ (ΜΙΛΤΟΣ) του ΜΙΧΑΗΛ

ΜΙΚΡΟΠΑΝΔΡΕΜΕΝΟΥ ΚΑΡΙΚΗ ΣΟΦΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΦΟΥΝΤΟΥΛΗ ΑΛΗΘΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ

ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

Δημοτική Ενότητα Καλλιθέας

ΚΑΡΙΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΩΣΤΑ ΜΟΣΧΟΥΛΑ (ΜΙΣΣΥ) του ΜΑΡΚΟΥ

ΚΩΣΤΟΜΟΙΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΑΒΒΑΣ του ΜΙΧΑΗΛ

ΣΩΤΡΙΛΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΤΕΡΓΟΥ

ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΑΒΒΑ

 

Δημοτική Ενότητα Καμείρου

ΚΑΡΙΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΜΠΕΛΙΓΡΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

 

Δημοτική Ενότητα Λίνδου

ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΙΩΑΝΝΗ

ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

 

Δημοτική Ενότητα Νότιας Ρόδου

ΓΙΑΝΝΕΤΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΑΒΒΑ

ΞΕΝΙΤΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ

ΧΑΛΑΝΤΑ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

 

Δημοτική Ενότητα Πεταλούδων

ΒΟΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ

ΒΟΛΟΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΑΡΑΜΗΤΡΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΚΑΡΙΚΗΣ ΦΙΛΗΜΩΝ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΚΟΥΦΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΜΟΣΧΗ ΜΑΡΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΑΒΒΙΝΑ του ΕΥΓΕΝΙΟΥ

ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ


Δημοτική Ενότητα Ρόδου

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΣΑΒΒΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΑΝΤΩΝΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΑΡΝΙΘΕΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ

ΒΥΡΙΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΔΙΑΚΟΣΤΑΥΡΙΑΝΟΥ ΜΙΧΑΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ

ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΘΕΟΛΟΓΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΚΑΚΟΥΡΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΑΝΕΛΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΣ (ΛΑΡΗΣ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΚΑΣΕΡΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΑΣΤΑΝΙΔΗ ΒΑΛΑΣΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΚΑΨΑΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΚΛΟΥΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΚΟΥΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΠΥΡΟΥ

ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΑΡΘΟΥΡΟΥ

ΛΟΥΤΣΙΟΥ ΗΡΑ του ΦΩΤΙΟΥ

ΜΑΛΛΙΑΚΑ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΜΑΝΤΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ

ΝΕΟΦΥΤΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΜΥΡΙΑΜ) του ΝΙΚΗΤΑ

ΝΙΣΥΡΙΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΝΙΚΗΤΑ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΔΙΚΑΙΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΟΠΗ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΠΑΠΑΒΕΡΓΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΠΑΡΑΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ του ΠΑΡΑΣΧΟΥ

ΡΟΔΙΤΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΣΠΑΡΤΑΛΗ ΚΑΘΟΛΙΚΗ του ΜΙΧΑΗΛ

ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ (ΣΠΥΡΟΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΤΣΟΥΛΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΛΟΥΚΑ

ΧΑΤΖΗΜΑΡΚΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ (ΠΟΛΥ) του ΜΙΧΑΗΛ

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΑΒΒΑΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

 

Ρόδος Αξιών – Υποψήφιος δήμαρχος Δημήτρης Κρητικός

Δημοτική Ενότητα Αρχαγγέλου

ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΓΙΑΝΝΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ

ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΝΔΡΕΑ

ΣΑΡΙΚΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ


Δημοτική Ενότητα Αταβύρου

ΜΑΚΡΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΧΡΙΣΤΟΦΗ

 

Δημοτική Ενότητα Αφάντου

ΝΤΟΥΝΙΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΠΕΡΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΦΩΤΕΙΝΟΥ ΕΥΦΗΜΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

 

Δημοτική Ενότητα Ιαλυσού

ΚΟΤΖΑ ΕΚΡΕΜ του ΟΣΜΑΝ

ΚΟΥΦΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΠΑΤΙΝΙΩΤΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΠΡΟΥΣΑΛΟΓΛΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΣΑΡΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΓΙΑΝΝΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

Δημοτική Ενότητα Καλλιθέας

ΒΑΡΥΤΙΜΟΥ ΟΛΓΑ ΕΥΡΥΔΙΚΗ του ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΥ

ΚΑΡΔΟΥΛΙΑ ΜΑΡΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΚΟΡΩΝΙΟΥ ΜΙΧΑΛΙΤΣΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΜΑΝΩΛΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΠΑΡΑΛΟΥΣΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

 

Δημοτική Ενότητα Καμείρου

ΜΠΙΛΛΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΙΤΗ) του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

ΠΑΝΤΕΛΙΔΗ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

ΣΑΡΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

 

Δημοτική Ενότητα Λίνδου

ΜΙΓΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΠΑΤΟΥΝΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

 

Δημοτική Ενότητα Νότιας Ρόδου

ΔΟΥΛΓΕΡΙΔΟΥ ΣΝΕΖΑΝΑ του ΝΟΝΤΑΡΙ

ΚΟΥΤΡΗ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ

 

Δημοτική Ενότητα Πεταλούδων

ΚΑΠΠΙΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΑΚΩΒΟΥ

ΚΑΦΕΝΤΖΑΚΗ ΑΜΑΛΙΑ του ΚΑΛΟΔΟΥΚΑ

ΚΛΑΔΙΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ

ΜΥΛΩΝΙΔΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΧΑΤΖΗΠΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ

ΧΟΥΡΔΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

Δημοτική Ενότητα Ρόδου

ΓΙΑΛΛΟΥΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ

ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ

ΙΣΚΑ ΜΑΡΙΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΣΑΒΒΑ

ΙΩΣΗΦ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ (ΣΤΕΛΛΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΚΛΑΔΑΚΗΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ (ΘΑΝΑΣΗΣ) του ΜΙΧΑΗΛ

ΚΟΥΜΕΝΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΤΣΑΜΠΙΚΟΥ

ΚΟΥΜΕΝΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΛΑΛΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ

ΜΕΡΟ ΓΙΩΡΓΟ του ΒΑΣΙΛ

ΠΙΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΠΟΛΙΤΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΣΑΒΒΕΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΣΤΑΥΡΙΑ ΤΣΑΜΠΙΚΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ

ΤΣΙΝΝΑΣ ΒΑΛΑΣΙΟΣ (ΒΛΑΣΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΤΣΟΛΛΑΚΟΥ ΕΣΙΓΚΕΡΤ του ΑΛΟ

ΦΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΦΥΛΤΖΑΝΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΦΩΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ

 

Ρόδος Δύναμη Πολιτών – Υποψήφιος δήμαρχος Φώτης Χατζηδιάκος

Δημοτική Ενότητα Αρχαγγέλου
ΒΑΡΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΖΑΝΕΤΤΟΥΛΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΖΕΡΒΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΦΑΚΕ ΒΑΣΙΛΕΙΑ (ΒΙΚΥ) του ΦΩΤΙΟΥ

 

Δημοτική Ενότητα Αταβύρου

ΜΑΚΡΑ ΤΣΑΜΠΙΚΑ (ΜΙΚΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

Δημοτική Ενότητα Αφάντου

ΓΙΑΝΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΑΝΤΙΔΕΝΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

ΛΑΟΥΔΙΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ

ΧΑΡΤΕΡΟΥ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

Δημοτική Ενότητα Ιαλυσού

ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΚΑΚΛΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ-ΑΧΙΛΛΕΩΣ

ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΛΟΡΕΝΖΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (ΛΙΛΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΚΑΤΣΙΜΠΡΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΡΟΝΓΚΟ ΑΜΑΛΙΑ του ΣΤΕΦΑΝ

ΜΠΟΤΣΑΡΗ ΕΡΜΙΟΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ


Δημοτική Ενότητα Καλλιθέας

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ

ΚΑΦΕΤΖΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΛΕΒΕΝΤΗ-ΣΤΑΜΑΤΑ ΜΑΡΙΑ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΣΑΒΒΙΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΣΤΕΡΓΟΥ

ΣΤΑΥΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΣΤΑΥΡΟΥ

ΨΥΛΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΜΟΣΧΟΥ

 

Δημοτική Ενότητα Καμείρου

ΝΙΚΟΛΙΤΣΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΛΟΥΚΙΑ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΠΑΛΛΑΣ ΑΓΑΠΗΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ-ΣΤΥΛΙΑΝΗ (ΕΥΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

Δημοτική Ενότητα Λίνδου

ΚΑΖΟΥΛΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΚΟΥΡΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ


Δημοτική Ενότητα Νότιας Ρόδου

ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΣΑΜΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ

 

Δημοτική Ενότητα Πεταλούδων

ΑΝΤΩΝΙΑΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΠΑΝΤΕΛΗ

ΑΤΣΙΔΗ ΕΛΠΙΔΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΑΦΕΝΤΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ

ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣ ΖΗΣΙΜΟΣ-ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΑΚΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΜΙΧΑΗΛΟΓΛΟΥ ΚΥΡΙΑΖΗΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

ΠΑΜΠΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ

ΣΠΑΡΤΑΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΙΟΡΔΑΝΗ

ΤΣΕΛΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΧΑΤΖΗΔΙΑΚΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΣΤΕΡΓΟΥ

 

Δημοτική Ενότητα Ρόδου

ΑΓΓΕΛΑΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΖΑΧΑΡΙΑ

ΑΛΕΞΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΒΟΛΟΝΑΚΗ ΘΕΟΔΟΣΙΑ του ΜΕΡΚΟΥΡΙΟΥ

ΒΟΡΕΙΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΔΙΑΚΟΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΣΑΒΒΑΣ του ΜΙΧΑΗΛ

ΔΙΜΕΛΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΙΟΥΛΑ) του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

ΖΩΑΝΝΟΥ ΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΑΡΓΥΡΗ

ΚΑΜΠΟΥΡΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (ΝΤΕΖΗ) του ΣΚΕΥΟΥ

ΚΑΡΑΤΖΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΤΖΙΜΗΣ) του ΣΑΒΒΑ

ΚΟΛΩΝΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ

ΚΡΕΜΑΣΤΙΝΟΥ ΡΟΔΙΤΗ ΦΛΩΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ

ΚΥΖΟΥΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΜΑΝΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ

ΜΑΝΩΛΕΔΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ (ΣΤΕΛΛΑ) του ΙΩΑΝΝΗ

ΜΕΛΛΙΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

ΜΟΥΤΑΦΗ-ΚΟΥΝΤΟΥΡΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΜΠΟΥΚΛΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΠΟΚΚΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΦΙΛΗΜΩΝΑ

ΣΑΚΕΛΛΑΡΗ-ΣΑΚΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΩΤΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΣΑΡΗ ΑΡΕΤΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΣΟΦΙΛΛΑ ΜΑΡΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΣΠΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΤΣΙΟΜΠΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΝΤΟΥΜΙΤΡΟΥ

ΦΙΛΙΠΠΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (ΡΙΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ (ΤΕΡΗΣ) του ΣΤΑΥΡΟΥ

ΧΑΤΖΗΛΑΖΑΡΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΙΖΑ) του ΛΑΖΑΡΟΥ

ΧΑΤΖΗΠΕΤΡΟΥ-ΠΟΛΕΜΙΚΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

 

Δήμος Κω

Λαϊκή Συσπείρωση Κω – Υποψήφια δήμαρχος Κυριακή (Κική) Μακρή

Δημοτική Ενότητα Δικαίου

ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

ΚΑΡΠΑΘΙΟΥ ΑΝΝΑ του ΜΗΝΑ

ΜΑΜΜΑΚΑ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΜΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΥΡΕΜΠΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΜΕΤΑΞΑ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ (ΛΙΤΣΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΣΕΡΑΦΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΣΤΑΜΑΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΝΔΡΕΑ

ΣΤΥΛΙΑΤΗΣ ΤΟΓΡΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΤΟΠΟΥΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΧΑΤΖΗΔΑΥΪΔ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΑΥΪΔ

 

Δημοτική Ενότητα Ηρακλειδών

ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΓΚΟΤΟΒΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΚΑΘΟΠΟΥΛΗ ΟΥΡΑΝΙΑ (ΡΑΝΙΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΤΙΝΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΛΑΜΠΡΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ

ΜΑΝΩΛΑΚΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΚΑΠΠΑΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΜΟΥΝΟΥΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΕΒΑΣΤΟΥ

ΜΠΙΛΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΠΡΙΝΙΑ ΛΕΟΝΟΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΛΟΡΥ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ

ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ


Δημοτική Ενότητα Κω

ΓΙΑΝΝΑΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΓΙΑΝΝΑΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΓΙΩΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΚΟΣΜΑ

ΓΚΙΩΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΔΑΝΑΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

ΚΟΝΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΚΡΙΤΣΙΜΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

ΛΑΜΠΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΥ

ΛΕΧΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΛΙΑΡΑΚΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΜΑΚΚΑΡΘΥ ΡΟΝΑΛΝΤ του ΦΡΕΝΤΥ

ΜΑΚΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΜΑΜΜΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΜΥΤΙΛΗΝΙΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΦΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΞΥΠΟΛΙΤΑΣ ΜΙΚΕΣ του ΜΙΧΑΗΛ

ΠΑΪΖΑΝΟΓΛΟΥ ΝΙΑΖΕ του ΕΤΤΕΜ

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΠΕΤΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ

ΤΖΑΝΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΤΣΑΜΠΑΛΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

ΦΑΡΚΩΝΑΣ ΦΛΩΡΟΣ (ΛΑΚΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΧΑΛΑΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

 

Όραμα και Δράση για την Κω που μας ενώνει – Υποψήφια δήμαρχος Ιωάννα Ρούφα

Δημοτική Ενότητα Δικαίου

ΑΓΡΕΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΓΙΑΚΟΥΜΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΔΙΑΚΟΜΙΧΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΚΑΝΝΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΟΠΗ) του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

ΚΑΤΡΑ ΙΟΥΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΡΟΠΟΚΗ ΚΑΛΛΙΡΟΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΤΖΟΓΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

ΤΟΠΠΟΣ ΦΡΑΤΖΗΣ (ΦΡΑΤΖΕΣΚΟΣ) του ΙΑΚΩΒΟΥ

ΦΥΤΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΟΓΛΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

ΧΡΥΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΜΟΣΧΟΥ

 

Δημοτική Ενότητα Ηρακλειδών

ΒΑΡΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΚΑΡΑΘΩΜΑ ΦΙΛΙΑ (ΦΙΛΙΤΣΑ) του ΜΙΧΑΗΛ

ΚΟΥΡΟΥΠΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΜΑΝΩΛΑΚΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΜΠΙΛΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΞΥΝΟΓΑΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

ΣΑΪΤΗΣ ΙΟΥΣΗΦ (ΙΩΣΗΦ) του ΖΟΖΕΦ

ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΤΣΑΤΣΑΡΩΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ


Δημοτική Ενότητα Κω

ΑΛΕΥΡΟΦΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΟΜΙΚΟΥ

ΑΝΤΩΝΟΓΛΟΥ (ΕΠΙΦΑΝΗ) ΒΑΣΙΛΕΙΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΒΑΛΣΑΜΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΜΙΧΑΗΛ

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ

ΒΗΣΣΑΡΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΝΤΟΡΙΝΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΚΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΚΟΡΟΠΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΛΑΟΥΜΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΜΟΥΡΜΟΥΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΜΩΡΑΪΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΓΙΑΣΗΜΩ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

ΠΑΠΟΥΤΣΑΛΑΚΗ ΖΕΪΝΕΠ του ΑΛΗ

ΠΑΤΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ

ΠΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΠΙΚΙΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ-ΠΛΑΤΩΝΟΣ

ΣΑΡΟΥΚΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ

ΤΟΣΚΑ ΤΖΟΒΑΝΑ του ΦΕΡΝΤΙ

ΦΙΟΡΑΒΑΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ

ΧΑΛΚΙΤΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΗΝΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΧΑΤΖΗΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΧΡΗΣΤΟΦΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

NICULCEA MIHAI του MIHAI

 

Ισχυρή Κως – Υποψήφιος δήμαρχος Θεοδόσιος Νικηταράς

Δημοτική Ενότητα Δικαίου

ΒΛΑΧΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΓΙΜΕΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΔΙΑΚΟΓΙΩΡΓΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ

ΚΑΣΣΙΩΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

ΚΑΤΣΟΥΒΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΚΟΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΖΑΧΑΡΙΑ

ΜΗΤΡΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΧΡΗΣΤΟΥ ΚΛΕΑΝΘΗ

ΠΟΓΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΣΑΜΑΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΜΙΧΑΗΛ

ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΛΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΧΟΝΔΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ


Δημοτική Ενότητα Ηρακλειδών

ΔΡΟΣΟΥ ΧΡΥΣΗ του ΗΛΙΑ

ΖΕΡΒΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ

ΚΑΛΛΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ

ΜΠΙΛΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΣΚΕΥΟΦΥΛΑΚΑ ΧΡΥΣΟΚΩΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΘΕΜΕΛΗ

ΦΩΤΗ ΣΕΒΑΣΤΗ (ΣΑΒΒΙΝΑ) του ΜΑΡΚΟΥ

ΧΑΝΔΑΚΑΡΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΣΑΒΒΑ

ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΧΡΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΗΛΙΑ


Δημοτική Ενότητα Κω

ΑΒΡΙΘΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΔΟΥΔΟΥΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΖΑΧΑΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΘΕΟΦΙΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΚΑΝΤΑΡΖΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ

ΚΑΡΦΙΑ ΜΑΡΣΙΛΝΤΑ (ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ) του ΠΑΝΤΕΛΗ

ΚΟΠΕΛΛΟΥ ΡΟΔΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

KORST MARIA RUTHERA LAMBERTHA του JAN JORIS

ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΚΥΡΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟY

ΚΥΠΡΑΙΟΥ ΧΑΤΖΗΘΩΜΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΘΩΜΑ

ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟY

ΛΑΜΠΡΙΝΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΜΑΝΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΜΠΟΥΖΙΩΤΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΝΑΒΡΟΖΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΝΑΣΤΑΧΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΠΑΣΣΑΝΙΚΟΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΠΕΤΡΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΝΝA του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΠΕΤΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΣΑΡΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΑΡΑΝΤΗ

ΤΕΛΛΗ ΤΣΙΜΙΣΙΡΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του ΣΤΕΡΓΟΥ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΦΩΤΗ ΡΑΦΑΕΛΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΧΑΤΖΗΜΑΡΚΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΧΑΤΖΗΧΑΛΗΛ ΜΑΚΡΗΧΑΛΗΛΑΚΗ ΣΙΜΠΕΛ του ΝΑΣΜΗΝ

ΧΑΤΖΗΧΡΙΣΤΟΦΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ

ΧΟΝΔΡΟΥ ΚΑΚΙΒΕΛΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

Δύναμη Αλλαγής ΚΩΣ 2023 – Υποψήφιος δήμαρχος Γεώργιος Κυρίτσης

Δημοτική Ενότητα Δικαίου

ΖΑΜΑΓΙΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

ΚΑΝΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΚΑΠΠΑΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ (PAUL) του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΚΑΣΙΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ του Α.Π.

ΚΙΑΠΟΚΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΚΙΑΡΗΣ ΜΗΝΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΟΥΤΣΟΥΔΑΚΗ ΤΡΥΠΑ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΣΟΦΙΑΝΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ (ΝΙΑ) του ΙΩΑΝΝΗ

ΣΟΦΟΥ ΖΕΡΒΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ (ΒΑΣΩ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΤΣΑΜΠΟΥΝΙΑΡΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

ΧΑΤΖΗΚΑΛΥΜΝΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

 

Δημοτική Ενότητα Ηρακλειδών

ΒΡΑΧΝΟΥ ΚΟΝΤΕΣΣΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΖΕΡΒΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΣΕΒΑΣΤΟΥ

ΛΟΪΖΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΜΥΛΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΝΤΙΝΩΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΨΥΡΗ ΕΥΤΕΡΠΗ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

ΠΙΣΤΙΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΣΚΟΥΦΕΖΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΟΝΤΟΣΤΑΥΛΗ

ΦΕΣΣΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΩΚΡΑΤΗ

 

Δημοτική Ενότητα Κω

ΒΑΒΛΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΓΕΡΑΣΚΛΗΣ ΔΑΥΙΔ του ΙΩΑΝΝΗ

ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗ ΠΑΝΤΕΛΙΚΙΖΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ (ΒΑΣΩ) του ΚΙΜΩΝΑ

ΖΑΜΑΓΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ

ΖΕΡΒΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΓΓΕΛΗ

ΘΑΛΑΣΣΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΑΒΑΞΗ ΡΕΪΧΑΝ του ΑΛΗ

ΚΑΣΙΩΤΗ ΒΟΝΑΠΑΡΤΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΚΟΠΕΛΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΚΥΡΙΑΚΗΣ ΕΙΡΗΝΑΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΚΩΣΤΟΓΛΟΥΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΛΙΜΠΕΡΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

ΜΟΥΖΟΥΡΑΚΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΠΑΠΟΥΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΠΑΡΙΣΙΔΗ ΣΜΑΡΑΓΔΗ (ΣΜΑΡΩ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΠΑΤΟΥΡΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΠΕΤΡΟΥ ΟΡΙΑΝΝΑ του ΚΕΝΤΡΟ

ΠΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ (ΒΑΣΩ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΠΛΑΤΕΛΛΑΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΘΕΟΦΙΛΟΥ

ΣΙΦΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΘΑΝΟΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΤΛΕ ΝΙΛΟΥΦΕΡ του ΧΑΛΗΛ

ΤΟΥΜΠΑΖΗ ΤΑΜΑΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

ΤΣΙΤΣΙΜΠΙΚΟΥ ΚΑΛΤΣΑΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΧΑΛΔΖΙΔΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ

ΧΑΤΖΗΠΑΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΧΑΤΖΗΧΡΙΣΤΟΦΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

COGAR LYNN JUDITH (ΕΛΕΝΗ) του HAROLD