Έξι μέρες γεμάτες μπάσκετ

Η Ε.Δ. της Τ.Ε. Ε.Ο.Κ. Δωδεκανήσου ανακοίνωσε χθες τους διαιτητές των αγώνων από σήμερα έως και τις 20 Νοεμβρίου. Πρόκειται για σημαντικές αναμετρήσεις που αφορούν όλες τις κατηγορίες και κυρίως τις αναπτυξιακές, όπου γίνονται κινήσεις ανάδειξης των παιδιών από την περιοχή μας που αγαπούν το μπάσκετ.

Το πρόγραμμα:

ΣΗΜΕΡΑ:

Δ.Κ.Γ. Κω (12:00): Φοίβος Κω- Ε.Α. Καλύμνου (ΠΠ)

(Τρουμούσης)

Κ.Γ. Κρεμαστής (14:00): Ελπίδα Πεταλούδων- Α.Ο. Σύμης (Π)

(Αντωνίου- Μελλίνη)

Δ.Κ.Γ. Λέρου (17:00): Πανιώνιος Λέρου- Ιπποκράτης Κω (Π)

(Ευσταθίου)

Ροδίων Παιδεία (21:30): Ροδίων Άθλησις- Καλλιθέα (Α)

(Αντωνίου- Νικηφορίδης)

 

ΑΥΡΙΟ:

Δ.Κ.Γ. Κω (10:30): Φοίβος Κω- Ακαδημία Καλύμνου (Π)

(Τρουμούσης)

Δ.Κ.Γ. Καλύμνου (11:00): Ε.Α. Καλύμνου- Ιπποκράτης Κω (Α)

(Ευσταθίου- Νικολάου)

Δ.Κ.Γ. Σύμης (13:00): Α.Ο. Σύμης- Γαλάζια Ακαδημία (Α)

(Καρακωνσταντόπουλος- Αντωνίου)

Δ.Κ.Γ. Κω (15:00): Ιπποκράτης Κω- Ακαδημία Καλύμνου (ΠΚ)

(Τρουμούσης)

Δ.Κ.Γ. Ιαλυσού (17:00): Γ.Α.Σ. Ιάλυσος- Γ.Σ. Διαγόρας (ΠΚ)

(Μητσού- Βράκα)

Καρδάμαινα (18:00): Ηρακλής 2000- Ε.Α. Καλύμνου (Π)

(Τρουμούσης- Νικολάου)

Δ.Κ.Γ. Ρόδου (21:00): Κολοσσός Ρόδου (εφ.)- Γ.Α.Σ. Ιάλυσος (Α) (Α.Σ.)

(Αρνάς- Μητσού)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ(17/11):

Πάτμος (11:00): Ξάνθος Πάτμου- Ε.Α. Καλύμνου (ΠΚ)

(Ευσταθίου)

Δ.Κ.Γ. Καλύμνου (12:00): Ακαδημία Καλύμνου- Ηρακλής 2000 (ΠΠ)

(Νικολάου)

Δ.Κ.Γ. Σύμης (13:00): Α.Ο. Σύμης- Πήγασος Κρεμαστής (ΠΚ)

(Αντωνίου)

Κολλέγιο Ρόδου (13:30): Αθλητική Ακαδημία- Γ.Σ. Διαγόρας (Π)

(Τσατταλιού- Βράκα)

Δ.Κ.Γ. Καλύμνου (15:30): Ε.Α. Καλύμνου- Ακαδημία Καλύμνου (Ν)

(Ευσταθίου)

Δ.Κ.Γ. Κω (15:00): Ιπποκράτης Κω- Έσπερος Κω (ΠΠ)

(Τρουμούσης)

Δ.Κ.Γ. Ρόδου (17:00): Κολοσσός Ρόδου- Γ.Α.Σ. Ιάλυσος (Ν)

(Νικηφορίδης- Αρνάς)

Δ.Κ.Γ. Κω (17:00): Αίολος Κεφάλου- Ηρακλής 2000 (Α)

(Τρουμούσης- Νικολάου)

Δ.Κ.Γ. Κω (19:00): Α.Ε. Δικαίου- Φοίβος Κω (Α)

(Νικολάου- Τρουμούσης)

Δ.Κ.Γ. Ιαλυσού (20:00): Γ.Α.Σ. Ιάλυσος- Κολοσσός Ρόδου (Π)

(Φάκαρος- Τσατταλιού)

 

ΔΕΥΤΕΡΑ(18/11):

Καρδάμαινα (16:00): Ηρακλής 2000- Α.Ε. Δικαίου (ΠΚ)

(Τρουμούσης)

 

ΤΕΤΑΡΤΗ(20/11):

Καλλιθέα (15:00): Καλλιθέα- Α.Ο. Σύμης (Α)

(Θεοδοσίου- Μητσού)

Οι διαιτητές στο τουρνουά Μίνι

 

ΣΗΜΕΡΑ:

Δ.Κ.Γ. Κω (13:30): Έσπερος Κω Α’- Ιπποκράτης Κω

(Τρουμούσης)

ΑΥΡΙΟ

Κ.Γ. Κρεμαστής (10:30): Ελπίδα Πεταλούδων Β’- Αθλητική Ακαδημία

(Μελλίνη)

Δ.Κ.Γ. Ρόδου (15:00): Α.Ο. Σταματίου- Γ.Α.Σ. Ιάλυσος

(Μητσού- Κωνσταντάκης)

ΚΥΡΙΑΚΗ(17/11):

Ροδίων Παιδεία (11:00): Ροδίων Άθλησις- Γ.Σ. Διαγόρας Β’

(Τσατταλιού- Κωνσταντάκης)

Δ.Κ.Γ. Ρόδου (11:00): Γαλάζια Ακαδημία- Γ.Σ. Διαγόρας Α’

(Αρνάς- Καζουλάκης)

Δ.Κ.Γ. Κω (13:00): Φοίβος Κω- Α.Ε. Δικαίου

(Τρουμούσης)

Δ.Κ.Γ. Ρόδου (13:00): Κολοσσός Ρόδου- Γαλάζια Ακαδημία Β’

(Φάκαρος- Καζουλάκης)