Τα επίσημα αποτελέσματα στην Aegean Regatta

Ανακοινώθηκαν τα επίσημα αποτελέσματα της Aegean Regatta από τους διοργανωτές για την 1η ιστιοδρομία από την Πάτμο στην Αστυπάλαια την περασμένη Κυριακή.

Απομένει αυτή από την Αστυπάλαια στη Νίσυρο κι από κει στη Ρόδο για τις παράκτιες ιστιοδρομίες αλλά και την τελετή λήξης το Σάββατο.

Τα αποτελέσματα:

IRC

1

TUR

SHAK SHUKA

TUR-9939

A35

+0 18:36:28

07:36:28

07:49:42

1,00

2

GRE

ANATELOUSSA AFRODITI

GRE-1282

FIRST 34.7

+0 19:11:13

08:11:13

08:00:54

2,00

3

TUR

MATRAK II

TUR-4446

Dubois 37 one-off

+0 17:58:39

06:58:39

08:07:44

3,00

4

GRE

BAXIMUS

GRE-74

X-35 OD

+0 19:01:07

08:01:07

08:21:19

4,00

5

TUR

EXIT

TUR-911

FIRST 34.7

+0 19:30:31

08:30:31

08:22:21

5,00

6

IRL

HOT PANTS 3

IRL-7054

Hunter 707

+0 20:17:23

09:17:23

08:30:00

6,00

7

GRE

APIDALOS NAFS-TATOI CLUB

GRE-1880

IMX-40

+0 18:58:50

07:58:50

08:32:50

7,00

8

TUR

GOKOVA

TUR-651

MAT 12

+0 19:05:38

08:05:38

08:56:37

8,00

 

IRCi

1

GRE

BLACK JACK-STATUS MARITIME

GRE-4242

GP 42

+0 17:14:54

06:07:54

07:32:05

1,00

2

GRE

TAMUMM

GRE-1265

FARR (ex Mumm) 30

+0 18:30:15

07:23:15

07:34:31

2,00

3

GRE

SUGAR

GRE-400

X-40 SPORT

+0 18:32:04

07:25:04

07:36:49

3,00

4

GRE

AELLA

GRE-1280

SWAN 42 CS

+0 17:57:07

06:50:07

07:44:32

4,00

5

GRE

BANA BIOLETTA 3

GRE-1212

ILC 40

+0 18:05:03

06:58:03

07:51:16

5,00

6

GRE

ERYTOS II-COSMOTE

GRE-1050

JV 44

+0 18:09:28

07:02:28

07:56:22

6,00

7

GRE

BLUE SHARK

GRE-1961

GRAND SURPRISE

+0 19:07:33

08:00:33

07:58:52

7,00

8

GRE

ESTELLA

GRE-6238

FIRST 42 S7

+0 19:25:03

08:18:03

08:03:48

8,00

9

GRE

ALLEGORIA

GRE-517

BAVARIA 35 MATCH

+0 19:20:53

08:13:53

08:04:57

9,00

10

GRE

CODE ZERO - VODAFONE

GRE-9442

GRAND SOLEIL 42 R

+0 18:38:38

07:31:38

08:08:05

10,00

11

GRE

GRANMA X

GRE-88

IMX-38

+0 19:17:11

08:10:11

08:08:49

11,00

12

GRE

HAKUNA MATATA

GRE-1243

COMET 41S

+0 18:52:33

07:45:33

08:09:34

12,00

13

GRE

ADRA

GRE-1221

FIRST 31.7

+0 20:03:37

08:56:37

08:10:22

13,00

14

GRE

BANA BIOLETTA 4

GRE-48

ILC 40

+0 18:21:24

07:14:24

08:13:57

14,00

15

GRE

VENTUS

GRE-933

SUN FAST 37

+0 19:47:20

08:40:20

08:14:03

15,00

16

GRE

MELTEMI

GRE-1701

RM 1260

+0 19:01:39

07:54:39

08:16:46

16,00

17

GRE

RESPECT

GBR-1035

1D35

+0 19:04:15

07:57:15

08:35:29

17,00

18

AUT

Austria One

AUT 36

IMOCA 60

+0 17:26:28

06:19:28

08:36:00

18,00

19

GRE

FILINTA

GRE-3117

FIRST 31.7

DNF

 

 

20,00

 

ORC CLUB

1

GRE

AGIA IRINI

GRE-1390

SUN ODYSSEY 34.2

+0 20:22:10

09:09:10

08:00:08

1,00

1,00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

GRE

CALEXICO

GRE-3323

X-332

+0 19:37:14

08:24:14

08:10:46

2,00

1,00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

GRE

MANOULI TOO

GRE-1281

SUN ODYSSEY 45.1

+0 19:29:09

08:16:09

08:10:56

3,00

1,00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

GRE

MOUSMOULO

GRE-49409

HALLBERG RASSY 26

+0 21:49:51

10:36:51

08:15:13

4,00

2,00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5

GRE

AFROESSA

GRE-1353

SUN FAST 3200

+0 19:45:07

08:32:07

08:19:10

5,00

2,00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

GRE

ASSANTE

GRE-1073

BAVARIA 36

+0 20:06:06

08:53:06

08:20:38

6,00

3,00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7

GRE

IPSIPILI-AEGEAS YACHTING

GRE-1432

ELAN 40 SD FK

+0 19:47:43

08:34:43

08:24:07

7,00

2,00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8

GRE

KRAKEN

GRE-302

MOUNT GAY 30

+0 19:40:42

08:27:42

08:24:12

8,00

4,00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9

GRE

SUN FIZZ

GRE-1085

SUN FIZZ

+0 20:29:12

09:16:12

08:25:32

9,00

5,00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10

GRE

NIRIIDA

GRE-1135

ELAN 37 SD

+0 19:52:50

08:39:50

08:26:28

10,00

3,00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11

GRE

GIORGIO-FURUNO

GRE-1290

ELAN 40 SD FK

+0 20:00:43

08:47:43

08:28:15

11,00

4,00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12

GRE

KALLISTO

GRE-1151

OLYMPIC SEA 42

+0 20:16:48

09:03:48

08:28:24

12,00

6,00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13

GRE

DIMITRA

GRE-1096

OCEANIS 390

+0 20:26:31

09:13:31

08:28:54

13,00

7,00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14

GRE

SAMIA

GRE-99

DUFOUR 3800

+0 21:56:47

10:43:47

08:29:53

14,00

3,00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15

GRE

PHEVOS

GRE-1018

BAVARIA 340 C

+0 21:09:28

09:56:28

08:33:08

15,00

4,00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16

GRE

PANORMITIS

GRE-3762

FIRST 41S5

+0 20:00:12

08:47:12

08:33:17

16,00

5,00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

17

GRE

KALIMERA

GRE-14

YCA 29

+0 21:52:46

10:39:46

08:36:37

17,00

5,00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

18

GRE

ILEKTRA

GRE-1381

FIRST 29

+0 22:11:55

10:58:55

08:38:14

18,00

6,00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

19

GRE

DRAGON

GRE-1374

ATTALIA 32

+0 21:23:43

10:10:43

08:38:56

19,00

7,00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20

GRE

APOLLON

GRE-84

SUNSHINE 36 ST.EXT

+0 20:30:02

09:17:02

08:39:23

20,00

8,00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

21

CYP

ALMIRA

CYP-700

FIRST 38

+0 20:41:13

09:28:13

08:39:24

21,00

9,00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

22

ROU

ALLEGRO

ROU 21

Sonate Ovni 28 mod

+0 22:16:05

11:03:05

08:43:46

22,00

8,00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

23

GRE

MYTILANA

GRE-1708

SUN LEGENDE 41

+0 20:32:33

09:19:33

08:44:21

23,00

10,00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

24

GRE

ORION

GR-74

DUFOUR 3800

+0 21:40:22

10:27:22

08:44:25

24,00

9,00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

25

GRE

OKYROI II

GER-163

J 92

+0 20:17:40

09:04:40

08:46:02

25,00

11,00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

26

GRE

TOMAHAWK

GRE-2004

FIRST 45F5

+0 19:49:05

08:36:05

08:46:06

26,00

6,00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

27

GRE

SPITHA

GRE-1075

GIBSEA 312

+0 21:40:03

10:27:03

08:48:21

27,00

10,00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

28

GRE

NELLI

GRE-49486

JOUET 920

+0 21:34:26

10:21:26

08:48:39

28,00

11,00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

29

GRE

IDEA

GRE-1821

ATLANTIC 44

+0 21:20:33

10:07:33

08:53:26

29,00

7,00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

30

GRE

DAS BOOT

GRE-1486

DEHLER OPTIMA 101

+0 21:12:21

09:59:21

08:55:02

30,00

12,00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

31

GRE

MOURMOURA

GRE-1626

DUFOUR 1800

+0 22:42:06

11:29:06

08:56:28

31,00

13,00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

32

CYP

ANERADA

CYP-832

SUN FIZZ

+0 21:04:20

09:51:20

09:02:19

32,00

12,00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

33

GRE

ADONIS

GRE-49380

IDYLLE 1550

+0 20:35:49

09:22:49

09:02:37

33,00

8,00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

34

GRE

TUCACU

GRE-1532

DEHLER 34

+0 21:29:19

10:16:19

09:04:53

34,00

14,00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

35

GRE

APOLLON

GRE-1717

DUFOUR 350

+0 21:12:59

09:59:59

09:05:30

35,00

13,00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

36

GRE

MILOU

GRE-1603

CONWAY 36 SLOOP

+0 22:26:56

11:13:56

09:06:58

36,00

15,00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

37

BUL

NIKEA

GRE-1752

BAVARIA 46 CRUISER

+0 19:58:45

08:45:45

09:09:15

37,00

9,00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

38

RUS

DANCER

DANCER

FIRST 375

+0 21:43:03

10:30:03

09:16:43

38,00

16,00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

39

RUS

BELKA

RUS-2628

FIRST 40.7

+0 20:23:02

09:10:02

09:18:27

39,00

10,00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

40

GRE

OKYRROI

GRE-4950

M & W 48

+0 20:46:15

09:33:15

09:25:00

40,00

11,00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

41

GRE

AFRODITI - SOLARIS

GRE-1110

BIANCA 420

+0 21:02:45

09:49:45

09:29:56

41,00

12,00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

42

GRE

ATHINA

GRE-1038

HOOD 38

+0 21:53:29

10:40:29

09:44:00

42,00

14,00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

43

GRE

TWO CHOICES

GRE-1807

OCEANIS 440 WK

+0 21:35:56

10:22:56

09:50:29

43,00

13,00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

44

UKR

INSTANT ZERO

INSTZERO

JEANNEAU 53

+0 21:12:37

09:59:37

10:44:06

44,00

14,00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

45

CYP

ARGONAFTIS

CYP-888

ELAN 31

DNF

 

 

50,00

20,00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

45

RUS

LA LOBA

LA LOBA

X-412 MK2

DNF

 

 

50,00

17,00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

45

GRE

NIKOLAOS

GRE-776

MIRAGE 28

DNC

 

 

50,00

20,00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

45

GRE

SIMERA

GRE-781

BAVARIA 350

DNC

 

 

50,00

20,00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

45

AUT

TRINITY

GER-4712

FIRST 456

OCS

 

 

50,00

17,00