Οι εφορευτικές επιτροπές στα χωριά της Ρόδου

Ορίστηκαν από το αρμόδιο δικαστήριο τα μέλη των εφορευτικών επιτροπών για τα χωριά της Ρόδου σε ό,τι αφορά τις εκλογές της 7ης Ιουλίου.  Ειδικότερα, ανά εκλογικό τμήμα τα τακτικά και αναπληρωματικά μέλη είναι τα εξής:

165o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Ε.Δ. ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
Τακτικοί

ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του   ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του  ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΒΑΣΣΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ του   ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
ΓΕΡΟΝΤΑ ΧΑΡΙΣΤΟΥΛΑ του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Αναπληρωματικοί
ΑΦΑΝΤΕΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του  ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΒΑΡΕΛΗ ΑΜΑΛΙΑ του  ΣΑΒΒΑ
ΒΑΡΕΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΓΕΡΟΝΤΑ ΒΙΚΥ του  ΝΙΚΟΛΑΟΥ

166o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Ε.Δ. ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
Τακτικοί

ΓΙΑΝΝΙΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ του  ΤΣΑΜΠΙΚΟY
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του  ΤΣΑΜΠΙΚΟY
ΖΕΝΟΥΝΗ ΕΥΤΥΧΙΑ του  ΖΕΚΙΟ

Αναπληρωματικοί
ΓΙΑΝΝΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του  ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ
ΓΙΑΣΙΡΑΝΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ του  ΑΝΤΩΝΙΟY
ΔΕΛΟΓΛΟΥ ΦΩΤΙΟΣ του  ΓΕΩΡΓΙΟY
ΖΑΝΕΣΗ ΧΑΡΙΣΤΟΥΛΑ του  ΣΑΡΑΝΤΗ

167o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Ε.Δ. ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
Τακτικοί

ΙΓΝΑΤΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του  ΑΜΒΡΟΣΙΟY
ΚΑΛΛΙΘΕΝΟΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ του  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΚΛΑΔΟΓΕΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του  ΙΑΚΩΒΟY
ΚΛΩΝΑΡΗ ΑΝΘΟΥΛΛΑ του  ΝΙΚΟΛΑΟY

Αναπληρωματικοί
ΚΑΠΙΤΑΝΟΣ ΣΤΕΡΓΟΣ του  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ ΑΝΝΑ του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟY
ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του  ΒΑΣΙΛΕΙΟY
ΚΟΖΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του  ΙΑΚΩΒΟY

168o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
 Ε.Δ. ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
Τακτικοί

ΚΟΛΙΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του  ΝΙΚΟΛΑΟY
ΛΑΜΠΡΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟY
ΛΕΒΕΝΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του  ΣΤΕΦΑΝΟY
ΛΕΛΕ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του  ΝΙΚΟΛΑΟY

Αναπληρωματικοί
ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του  ΜΙΧΑΗΛ
ΚΟΥΤΟΥΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του  ΝΙΚΗΤΑ
ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του  ΔΗΜΗΤΡΙΟY
ΜΑΓΚΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του  ΠΑΝΤΕΛΗ

169o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Ε.Δ. ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
Τακτικοί

ΜΑΤΣΙΓΚΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ του  ΑΝΤΩΝΙΟY
ΜΑΥΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του  ΓΕΩΡΓΙΟY
ΜΗΤΡΟΒΓΕΝΗ ΕΛΕΝΗ του  ΠΑΝΤΕΛΕΩΝΑ
ΜΠΕΡΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του  ΣΤΕΦΑΝΟY

Αναπληρωματικοί
ΜΥΡΙΑΛΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του  ΣΤΕΡΓΟY
ΝΙΚΟΛΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΝΤΕΜΑ ΑΡΤΟΥΡ του  ΘΟΔΩΡΗ
ΟΙΚΟΥΤΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του  ΤΣΑΜΠΙΚΟY

170o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Ε.Δ. ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
Τακτικοί

ΠΑΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του  ΜΙΧΑΗΛ
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του  ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΠΑΡΔΑΛΟΥ ΛΟΥΚΙΑ του  ΜΙΧΑΗΛ
ΠΑΤΣΑΗ ΦΛΩΡΕΝΤΙΑ του  ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Αναπληρωματικοί
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του  ΤΣΑΜΠΙΚΟΥ
ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ του  ΣΑΒΒΑ
ΠΑΠΠΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του  ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΠΑΡΔΑΛΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ του  ΤΣΑΜΠΙΚΟΥ

171o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Ε.Δ. ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
Τακτικοί

ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ ΜΕΡΣΙΝΑ του  ΓΕΡΜΑΝΟY
ΡΟΥΣΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ του  ΓΑΒΡΙΗΛ
ΣΑΡΙΚΑ ΒΑΡΒΑΡΑ του  ΓΕΩΡΓΙΟY
ΣΑΡΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του  ΣΤΕΦΑΝΟY

Αναπληρωματικοί
ΡΟΥΦΑ ΑΝΘΗ του  ΒΑΣΙΛΕΙΟY
ΣΑΚΕΛΛΑΡΗ ΑΝΘΟΥΛΑ του  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΣΑΝΤΟΡΙΝΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του  ΣΤΥΛΙΑΝΟY
ΣΑΡΙΚΑ ΤΣΑΜΠΙΚΑ του  ΣΑΒΒΑ

172o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Ε.Δ. ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
Τακτικοί

ΣΕΡΑΦΕΙΜΙΔΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ του  ΙΟΡΔΑΝΗ
ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ του  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΣΤΑΥΡΟΥΛΗ ΜΑΡΓΕΤΤΟΥΛΑ του  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟY
ΤΣΑΒΑΡΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του  ΒΑΣΙΛΕΙΟY

Αναπληρωματικοί
ΤΑΡΑΛΑ ΚΥΡΟΥΛΛΑ του  ΜΙΧΑΗΛ
ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του  ΝΙΚΟΛΑΟY
ΦΑΚΕ ΒΑΣΙΛΕΙΑ του  ΦΩΤΙΟY
ΦΕΓΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του  ΓΑΒΡΙΗΛ

173o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Ε.Δ. ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
Τακτικοί

ΧΑΤΖΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του  ΧΡΗΣΤΟY
ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του  ΑΝΤΩΝΙΟY
ΧΟΥΛΛΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ του  ΜΙΧΑΗΛ
ΧΡΥΣΑΛΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του  ΤΣΑΜΠΙΚΟY

Αναπληρωματικοί
ΧΑΛΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του  ΒΑΣΙΛΕΙΟY
ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗ ΣΤΡΑΤΙΑ του  ΓΕΩΡΓΙΟY
ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΨΑΘΑ ΜΑΡΙΑ του  ΛΟΥΚΑ

174o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Ε.Δ. ΜΑΛΩΝΑΣ
Τακτικοί

ΖΑΝΝΕΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του  ΣΤΕΡΓΟY
ΚΑΛΑΜΠΙΧΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του  ΓΕΩΡΓΙΟY
ΚΑΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΚΑΥΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του  ΓΕΩΡΓΙΟY

Αναπληρωματικοί
ΓΕΝΗΜΑΧΛΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του  ΠΑΣΧΑΛΗ
ΚΑΒΟΥΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του  ΚΥΡΙΑΚΟY
ΚΑΚΟΥΛΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΚΕΛΑΚΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του  ΕΥΑΓΓΕΛΟY

175o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Ε.Δ. ΜΑΛΩΝΑΣ
Τακτικοί

ΚΟΥΣΟΥΛΙΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του  ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΚΟΥΦΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του  ΣΤΕΦΑΝΟΥ
ΜΑΚΕΣΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του  ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΝΤΥΛΛΗ ΦΛΩΡΑ του  ΠΑΥΛΟΥ

Αναπληρωματικοί
ΚΟΥΣΟΥΛΙΝΗ ΕΙΡΗΝΗ του  ΠΑΝΟΡΜΙΤΗ
ΚΟΥΦΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του  ΙΩΑΝΝΗ
ΠΑΣΠΑΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του  ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

176o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Ε.Δ. ΜΑΛΩΝΑΣ
Τακτικοί

ΠΕΤΡΑ ΜΑΡΙΑ του  ΚΥΡΙΑΚΟΥ
ΣΑΣΣΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΦΡΑΓΚΙΝΗΣ ΕΝΡΙΚΟ του  ΜΑΡΙΟΥ
ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του  ΤΣΑΜΠΙΚΟΥ

Αναπληρωματικοί
ΤΟΥΒΡΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΤΡΙΜΠΟΥΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του  ΤΣΑΜΠΙΚΟΥ
ΤΡΙΜΠΟΥΝΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του  ΤΣΑΜΠΙΚΟΥ
ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΟΥΡΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του  ΠΑΥΛΟΥ

177o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Ε.Δ. ΜΑΣΑΡΩΝ
Τακτικοί

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ του  ΠΑΧΟΥ
ΚΑΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του  ΙΩΑΝΝΗ
ΚΟΞΑΡΩΦ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ του  ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΚΟΥΤΡΗ ΣΕΒΑΣΤΟΥΛΑ του  ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Αναπληρωματικοί
ΑΝΑΣΤΑΣΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του  ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του  ΙΑΚΩΒΟΥ
ΚΟΥΡΜΑΔΙΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του  ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΗ ΜΑΡΙΑ του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ

178o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
 Ε.Δ. ΜΑΣΑΡΩΝ
Τακτικοί

ΜΠΑΦΙΤΗΣ ΖΑΝΝΕΤΤΟΣ του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ του  ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ
ΠΛΑΤΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του  ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΧΑΤΖΗΙΓΝΑΤΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του  ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

Αναπληρωματικοί
ΣΑΡΡΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του  ΣΩΤΗΡΙΟΥ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΕΒΕΛΥΝ του  ΦΙΛΙΠΠΟΥ
ΧΑΤΖΗΙΓΝΑΤΙΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗ ΕΛΠΙΔΑ του  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

179o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Ε.Δ. ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥ
Τακτικοί

ΓΕΩΡΓΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του  ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ του  ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του  ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Αναπληρωματικοί
ΑΝΑΣΤΑΣΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΑΝΑΣΤΑΣΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΓΕΩΡΓΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του  ΣΑΒΒΑ
ΔΙΑΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

180o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Ε.Δ. ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥ
Τακτικοί

ΚΟΝΤΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΚΟΝΤΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΛΙΑΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΜΟΣΧΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ του  ΣΤΑΤΗ

Αναπληρωματικοί
ΚΡΑΧΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του  ΦΙΛΙΠΠΟΥ
ΜΑΝΩΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

181o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου

Ε.Δ. ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥ
Τακτικοί

ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ ΜΙΧΑΛΙΤΣΑ του  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΣΤΑΤΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ του  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΣΤΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του  ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Αναπληρωματικοί
ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ του  ΚΥΡΙΑΚΟΥ
ΣΑΡΑΝΤΗ ΜΑΡΙΑ του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του  ΚΥΡΙΑΚΟΥ
ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του  ΘΕΟΔΩΡΟΥ

182o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Ε.Δ. ΕΜΠΩΝΑ
Τακτικοί

ΑΝΤΩΝΑΚΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ του  ΣΤΕΡΓΟΥ
ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του  ΙΩΑΝΝΗ
ΖΙΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του  ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΘΕΟΥΛΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ του  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Αναπληρωματικοί
ΑΝΤΩΝΑΚΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΒΕΝΕΤΗ ΧΑΡΙΤΩΜΕΝΗ του  ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
ΖΙΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του  ΙΩΑΝΝΗ
ΖΙΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του  ΙΩΑΝΝΗ

183o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Ε.Δ. ΕΜΠΩΝΑ
Τακτικοί

ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ του  ΗΛΙΑ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του  ΚΥΡΙΑΚΟΥ
ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του  ΙΩΑΝΝΗ
ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Αναπληρωματικοί
ΜΑΡΤΙΜΙΑΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του  ΜΑΡΙΝΟΥ
ΜΠΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ του  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΜΕΡΚΟΥΡΙΟΣ του  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του  ΙΩΑΝΝΗ

184o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
 Ε.Δ. ΕΜΠΩΝΑ
Τακτικοί

ΡΟΥΣΑΚΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του  ΙΩΑΝΝΗ
ΣΕΒΔΑΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΧΟΥΡΔΑΚΗ ΑΝΘΟΥΛΛΑ του  ΙΩΑΝΝΗ
ΧΟΥΡΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του  ΜΙΧΑΗΛ

Αναπληρωματικοί
ΠΕΡΔΙΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του  ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟY
ΣΕΒΔΑΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του  ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΧΟΥΡΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του  ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΚΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ, του  ΙωΑννη

185o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου - (ΜΑΝΔΡΙΚΟ)
Τακτικοί

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΚΟΡΚΙΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του  ΚΥΡΙΑΚΟΥ
ΣΟΡΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του  ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΣΤΑΥΡΟΥΛΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Αναπληρωματικοί
ΔΙΑΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του  ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΠΟΤΣΑΚΗ ΚΥΡΑΝΙΑ του  ΙΩΑΝΝΗ
3) ΠΟΤΣΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του  ΗΛΙΑ
ΣΟΡΔΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του  ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

186o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Ε.Δ. ΚΡΗΤΗΝΙΑΣ
Τακτικοί

ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του  ΒΑΣΙΛΕΙΟY
ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του  ΙΩΑΝΝΗ
ΜΑΡΙΕΤΤΑΚΗΣ ΣΤΕΡΓΟΣ του  ΝΙΚΟΛΑΟY
ΜΑΥΡΟΥΔΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΟΥΛΛΑ του  ΒΑΣΙΛΕΙΟY

Αναπληρωματικοί
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΡΟΔΙΟΣ του  ΒΑΣΙΛΕΙΟY
ΚΟΝΤΟΥΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του  ΣΤΑΥΡΟY
ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟY
ΜΑΝΩΛΑΚΗ ΑΡΕΤΗ του  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

187o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
 Ε.Δ. ΚΡΗΤΗΝΙΑΣ
Τακτικοί

ΜΠΑΚΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΛΑ του  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΜΠΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟY
ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του  ΙΩΑΝΝΗ
ΠΙΤΡΟΠΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του  ΚΥΡΙΑΚΟY

Αναπληρωματικοί
ΠΑΤΤΕΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του  ΣΤΕΡΓΟY
ΠΑΤΤΕΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του  ΓΕΩΡΓΙΟY
ΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ ΜΟΣΧΟΣ του  ΘΕΟΔΩΡΟY
ΤΣΟΥΡΟΥΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

188o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Ε.Δ. ΜΟΝΟΛΙΘΟΥ
Τακτικοί

ΗΡΩΝΙΑ ΕΙΡΗΝΗ του  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΣΥΜΕΩΝ του  ΙΩΑΝΝΗ
ΠΕΛΕΛΑ ΦΑΙΔΡΑ του  ΘΩΜΑ

Αναπληρωματικοί
ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ του  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΚΟΥΤΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του  ΘΩΜΑ
ΛΑΓΚΑΝΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ του  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟY
ΠΛΑΤΣΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του  ΜΙΧΑΗΛ

189o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Ε.Δ. ΣΙΑΝΩΝ
Τακτικοί

ΙΤΣΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του  ΠΑΝΤΕΛΗ
ΚΑΡΑΝΤΖΙΑΣ ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ του  ΠΑΝΟΡΜΙΤΗ
ΚΑΡΑΝΤΖΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του  ΓΕΩΡΓΙΟY
ΜΕΝΕΓΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του  ΣΥΜΕΩΝ

Αναπληρωματικοί
ΑΣΚΗΤΗ ΠΑΝΑΓΙΟΥΛΑ του  ΑΘΑΝΑΣΙΟY
ΘΕΟΔΩΡΑΤΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του  ΑΙΜΙΛΙΟY
ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του  ΗΛΙΑ
ΣΠΑΝΟΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ του  ΝΙΚΗΤΑ

190o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Ε.Δ. ΑΦΑΝΤΟΥ
Τακτικοί

ΑΥΓΕΡΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του  ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
ΒΑΛΣΑΜΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του  ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ ΕΛΕΝΗ του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΓΕΡΟΛΥΜΟΥ ΣΟΦΙΑ του  ΣΩΤΗΡΙΟΥ

Αναπληρωματικοί
ΒΑΣΙΛΑΡΑΚΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ του  ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του  ΣΤΕΦΑΝΟΥ
ΓΙΑΝΝΑΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΓΙΑΝΝΗ ΚΥΡΙΑΚΟ του  ΒΑΣΙΛ

191o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Ε.Δ. ΑΦΑΝΤΟΥ
Τακτικοί

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΔΙΑΚΙΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του  ΓΕΩΡΓΙΟY
ΔΙΑΚΟΥ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΔΟΝΤΑ ΕΙΡΗΝΗ του  ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

Αναπληρωματικοί
ΓΙΑΝΝΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΓΙΑΝΝΟΥΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΔΙΑΚΙΔΗ ΖΑΧΑΡΩ του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΔΟΝΤΑ ΦΑΙΔΡΑ του  ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

192o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Ε.Δ. ΑΦΑΝΤΟΥ
Τακτικοί

ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του  ΔΑΝΙΗΛ
ΚΑΒΑΔΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του  ΣΤΑΜΑΤΙΟY
3) ΚΑΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του  ΒΑΣΙΛΕΙΟY
4) ΚΑΝΤΙΔΕΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του  ΜΙΧΑΗΛ

Αναπληρωματικοί
ΙΑΚΩΒΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΚΑΚΟΥΛΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ του  ΤΣΑΜΠΙΚΟY
ΚΑΛΟΠΗΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του  ΝΙΚΟΛΑΟY
ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΝΕΛΛΟΣ του  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

193o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Ε.Δ. ΑΦΑΝΤΟΥ
Τακτικοί

ΚΟΙΛΙΑ ΑΝΝΑ του  ΓΕΩΡΓΙΟY
ΚΟΥΜΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του  ΒΑΣΙΛΕΙΟY
ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΚΩΣΤΟΜΟΙΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του  ΚΥΡΙΑΚΟY

Αναπληρωματικοί
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΝΑ του  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΚΑΡΑΖΙΝΤΑΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του  ΕΛΕΥΘΕΡΙΟY
ΚΑΣΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του  ΣΑΒΒΑ
ΚΟΥΜΝΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του  ΓΕΩΡΓΙΟY

194o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Ε.Δ. ΑΦΑΝΤΟΥ
Τακτικοί

ΜΑΝΕΤΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του  ΜΙΧΑΗΛ
ΜΑΝΤΙΚΟΥ ΕΛΕΝΗ του  ΜΙΧΑΗΛ  
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΜΟΣΧΟΥΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του  ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

Αναπληρωματικοί
ΛΑΜΠΟΝΙΚΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ του  ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΛΑΟΥΔΙΚΟΣ ΛΟΥΚΑΣ του  ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΜΑΝΕΤΤΑ ΣΕΒΑΣΤΗ του  ΔΑΝΙΗΛ
ΜΑΝΕΤΤΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ

195o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Ε.Δ. ΑΦΑΝΤΟΥ
Τακτικοί

ΜΠΑΚΙΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του  ΠΑΥΛΟY
ΜΠΟΥΤΗ ΜΑΡΙΕΤΤΑ του  ΓΕΩΡΓΙΟY
ΝΙΚΟΛΗ ΜΟΣΧΟΥΛΑ του  ΓΕΩΡΓΙΟY
ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του  ΣΑΒΒΑ

Αναπληρωματικοί
ΜΠΑΚΙΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του  ΒΑΣΙΛΕΙΟY
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του  ΣΤΑΜΑΤΙΟY
ΝΙΚΟΛΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του  ΣΑΒΒΑ
ΝΤΟΥΚΑ ΝΕΚΤΑΡΙΑ του  ΒΑΣΙΛΕΙΟY

196o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Ε.Δ. ΑΦΑΝΤΟΥ
Τακτικοί

ΠΑΠΑΝΘΙΜΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ του  ΓΕΩΡΓΙΟY
ΠΑΥΛΟΥΣ ΚΑΘΟΛΙΚΗ του  ΓΕΩΡΓΙΟY
ΠΕΛΛΟΥ ΦΛΩΡΑ του  ΚΛΕΟΒΟΥΛΟY
ΠΕΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του  ΤΣΑΜΠΙΚΟY

Αναπληρωματικοί
ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΜΟΣΧΟΥΛΑ του  ΚΥΡΙΑΚΟY
ΠΑΥΛΟΥΣ ΣΕΒΑΣΤΗ του  ΓΕΩΡΓΙΟY
ΠΕΛΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του  ΑΥΓΕΡΙΝΟY
ΠΟΛΙΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του  ΒΑΣΙΛΕΙΟY

197o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Ε.Δ. ΑΦΑΝΤΟΥ
Τακτικοί

ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του  ΜΙΧΑΗΛ
ΣΕΡΦΑ ΕΙΡΗΝΗ του  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΣΤΕΦΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΤΣΑΓΚΑΡΗ ΕΥΦΗΜΙΑ του  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

Αναπληρωματικοί
ΣΑΛΠΕΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του  ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΣΥΜΙΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του  ΠΕΤΡΟΥ
ΤΖΟΑΝΑΚΗ ΚΛΕΟΝΙΚΗ του  ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑ ΣΕΒΑΣΤΗ του  ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

198o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
 Ε.Δ. ΑΦΑΝΤΟΥ
Τακτικοί

ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του  ΜΙΧΑΗΛ
ΧΑΤΖΗΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του  ΜΙΧΑΗΛ
ΧΡΙΣΤΟΦΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του  ΑΡΓΥΡΙΟΥ
ΨΥΛΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του  ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Αναπληρωματικοί
ΧΑΤΖΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΧΑΤΖΑΝΤΩΝΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ του  ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
ΧΟΥΛΗ ΜΑΡΟΥΛΑ του  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

199o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Ε.Δ. ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ
Τακτικοί

ΑΛΕΞΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του  ΙΩΑΝΝΗ
ΛΥΡΙΣΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του  ΔΗΜΗΤΡΙΟY
ΜΑΚΡΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟY
ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΣΕΒΑΣΤΗ του  ΓΕΩΡΓΙΟY

Αναπληρωματικοί
ΑΛΕΞΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του  ΙΩΑΝΝΗ
ΔΟΥΚΙΣΣΗ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ του  ΝΙΚΟΛΑΟY
ΚΑΛΟΥΔΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του  ΦΙΛΙΠΠΟY
ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του  ΝΙΚΟΛΑΟΥ

200o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Ε.Δ. ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ
Τακτικοί

ΠΑΛΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του  ΔΗΜΗΤΡΙΟY
ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του  ΗΣΑΙΑ-ΤΣΑΜΠΙΚΟY
ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του  ΚΩΝ/ΝΟY

Αναπληρωματικοί
ΣΤΕΛΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του  ΚΥΡΙΑΚΟY
ΣΦΗΚΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του  ΜΙΧΑΗΛ
ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του  ΔΗΜΗΤΡΙΟY
ΦΛΕΒΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του  ΝΙΚΟΛΑΟY

201o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Ε.Δ. ΙΑΛΥΣΟΥ
Τακτικοί

ΑΙΝΤΙΝΙ ΕΤΛΕΒΑ του  ΛΕΦΤΕΡ
ΑΛΑΦΑΚΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΒΑΚΚΑ ΙΩΑΝΝΑ του  ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ

Αναπληρωματικοί
ΑΜΠΕΛΙΩΤΗ ΜΑΡΙΕΤΤΑ του  ΙΩΑΝΝΗ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗ ΕΛΕΟΥΣΑ του  ΙΩΑΝΝΗ
ΑΡΙΣΤΕΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του  ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
ΒΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του  ΣΩΤΗΡΙΟΥ

202o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
 Ε.Δ. ΙΑΛΥΣΟΥ
Τακτικοί

ΓΙΑΝΝΟΥΧΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του  ΗΛΙΑ
ΓΙΑΣΙΡΑΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟY
ΓΚΙΚΑ ΑΝΤΖΕΛΑ του  ΝΙΚΟ
ΓΡΗΓΟΡΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του  ΝΙΚΟΛΑΟY

Αναπληρωματικοί
ΓΙΑΝΝΙΟΥ ΜΟΣΧΟΥΛΑ του  ΓΕΩΡΓΙΟY
ΔΙΑΚΟΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΕΤΤΑ του  ΠΑΝΤΑΛΕΩΝΤΟΣ
ΔΙΑΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του  ΓΕΩΡΓΙΟY
ΔΙΑΚΟΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΑΡΟΥΛΗ του  ΕΥΑΓΓΕΛΟY


203o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Ε.Δ. ΙΑΛΥΣΟΥ
Τακτικοί

ΖΑΦΕΙΡΙΔΗ ΡΟΥΣΟΥΝΤΑΝ του  ΜΙΡΙΑΝ
ΖΕΜΠΙ ΑΟΥΡΟΡΑ του  ΝΙΑΖΙ
ΘΟΛΟΕΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του  ΜΙΧΑΗΛ
ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του  ΔΗΜΗΤΡΙΟY

Αναπληρωματικοί
ΚΑΒΑΛΙΕΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του  ΓΑΒΡΙΗΛ
ΚΑΒΑΛΙΕΡΟΥ ΑΝΝΑ του  ΓΑΒΡΙΗΛ
ΚΑΝΤΑΡΤΖΗ ΤΖΕΙΛΑΝ του  ΤΖΕΙΧΟΥΝ
ΚΑΡΑΒΕΛΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του  ΙΩΑΝΝΗ

204o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Ε.Δ. ΙΑΛΥΣΟΥ
Τακτικοί

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ του  ΜΙΧΑΗΛ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΜΥΡΣΙΝΗ του  ΗΡΑΚΛΗ
ΚΑΡΑΝΤΩΝΗ ΜΑΡΙΑ του  ΣΤΕΦΑΝΟY
ΚΑΡΓΕΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Αναπληρωματικοί
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ του  ΜΙΧΑΗΛ
ΚΑΣΤΑΝΑΚΗ ΣΟΦΙΑ του  ΑΝΤΩΝΙΟY
ΚΑΣΤΑΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του  ΓΕΩΡΓΙΟY
ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

205o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
 Ε.Δ. ΙΑΛΥΣΟΥ
Τακτικοί

ΚΙΟΥΡΔΗ ΑΙΜΙΛΙΑ του  ΣΤΕΡΓΟY
ΚΙΟΥΡΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του  ΜΙΧΑΗΛ
ΚΛΑΔΙΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του  ΑΝΔΡΕΑ
ΚΟΖΑΤΖΗ ΝΑΣΜΙΕ του  ΑΛΗ

Αναπληρωματικοί
ΚΟΡΚΙΔΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του  ΓΕΩΡΓΙΟY
ΚΟΥΚΙΟΥ ΜΑΡΙΕΤΤΑ του  ΝΙΚΟΛΑΟY
ΚΟΥΚΟΥΡΑ ΕΙΡΗΝΗ του  ΓΕΩΡΓΙΟY
ΚΟΥΛΟΥΜΠΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του  ΝΙΚΟΛΑΟY

206o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Ε.Δ. ΙΑΛΥΣΟΥ
Τακτικοί

ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του  ΓΡΗΓΟΡΙΟY
ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟY
ΚΟΥΦΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΛΑΖΑΝΑΚΗΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ του  ΑΝΤΩΝΙΟY

Αναπληρωματικοί
ΚΥΠΡΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ του  ΦΙΛΙΠΠΟY
ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του  ΙΩΑΝΝΗ
ΚΩΣΤΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του  ΜΙΧΑΗΛ
ΛΕ ΚΟΥΑΝΓΚ του  ΚΧΙ

207o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
 Ε.Δ. ΙΑΛΥΣΟΥ
Τακτικοί

ΛΙΑΝΟΥΔΑΚΗ ΑΝΝΑ του  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΛΙΒΙΕΡΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του  ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΜΑΚΡΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του  ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΜΑΛΑΜΑΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ του  ΣΤΕΡΓΙΟΥ

Αναπληρωματικοί
ΜΑΓΚΛΗΣ ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΣ του  ΘΕΟΦΙΛΟΥ
ΜΑΙ ΚΟΥΑΝΓΚ του  ΑΝ
ΜΑΝΤΑ ΒΙΟΛΕΤΑ του  ΒΙΟΡΕΛ
ΜΕΜΕΤ ΟΣΜΑΝ του  ΣΑΝΤΙΚ ΡΕΤΖΕΠ

208o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Ε.Δ. ΙΑΛΥΣΟΥ
Τακτικοί

ΜΟΣΧΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του  ΓΕΩΡΓΙΟY
ΝΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ του  ΑΘΑΝΑΣΙΟY
ΝΤΕΤΣΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ του  ΝΙΚΟΛΑ
ΝΤΕΤΣΚΑΣ ΘΩΜΑΣ του  ΛΑΖΟY

Αναπληρωματικοί
ΜΠΑΡΔΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του  ΠΕΤΡΟY
ΜΠΟΥΡΝΕΛΛΗ ΡΟΣ του  ΝΙΚΟΛΑΟY
ΜΠΡΑΤΙΤΣΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟY
ΝΤΙΑΤΣΕΝΚΟ ΜΑΡΙΑΝΝΑ του  ΑΛΙΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ


209o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου -
Ε.Δ. ΙΑΛΥΣΟΥ
Τακτικοί

ΠΑΝΑΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του  ΝΙΚΟΛΑΟY
ΠΑΠΑΒΕΡΓΗ ΜΑΡΙΕΤΤΑ του  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑ ΕΙΡΗΝΗ του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑ ΜΑΡΙΑ του  ΙΩΑΝΝΗ

Αναπληρωματικοί
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του  ΑΝΔΡΕΑ
ΠΑΠΑΓΟΥΡΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του  ΜΙΧΑΗΛ
ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΥ ΣΑΒΒΑΣ του  ΚΥΡΙΑΚΟΥ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του  ΣΤΕΡΓΟΥ

210o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Ε.Δ. ΙΑΛΥΣΟΥ
Τακτικοί

ΠΟΤΣΟΥ ΚΑΘΟΛΙΚΗ του  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΡΟΔΙΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του  ΔΗΜΗΤΡΙΟY
ΣΑΛΒΑΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του  ΒΑΣΙΛΕΙΟY
ΣΑΡΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του  ΕΥΑΓΓΕΛΟY

Αναπληρωματικοί
ΠΕΣΤΛΙΚΗΣ ΗΛΙΑΣ του  ΙΑΚΩΒΟY
ΠΕΤΡΟΓΙΑΝΝΗ ΑΣΠΑΣΙΑ του  ΔΗΜΗΤΡΙΟY
ΠΙΤΣΑ ΤΣΑΜΠΙΚΑ του  ΑΓΑΠΗΤΟY
ΣΑΠΟΥΝΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του  ΘΕΟΔΩΡΟY

211o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Ε.Δ. ΙΑΛΥΣΟΥ
Τακτικοί

ΣΟΚΙΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟY
ΣΤΑΣΙΝΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του  ΔΙΑΜΑΝΤΗ
ΤΑΒΕΡΝΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΤΑΜΜΙΝΕΝ ΚΑΤΡΙ του  ΙΟΡΜΑ ΚΑΛΕΒΙ

Αναπληρωματικοί
ΣΑΧΙΝΗ ΜΑΡΙΕΤΤΑ του  ΙΩΑΝΝΗ
ΣΚΟΥΛΟΥΚΑ ΕΛΕΝΗ του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του  ΜΙΧΑΗΛ
ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του  ΜΙΧΑΗΛ

212o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
 Ε.Δ. ΙΑΛΥΣΟΥ
Τακτικοί

ΤΟΓΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΤΣΑΒΑΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του  ΜΙΛΤΙΑΔΗ
ΤΣΙΑΦΙΤΣΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του  ΘΩΜΑ
ΤΣΙΜΠΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ του  ΒΑΛΣΑΜΟY

Αναπληρωματικοί
ΤΖΩΡΖΗ ΑΝΝΑ του  ΜΙΧΑΗΛ
ΤΖΩΡΖΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του  ΜΙΧΑΗΛ
ΤΡΟΥΜΟΥΧΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του  ΜΙΧΑΗΛ
ΤΣΑΦΗ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ του  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

213o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
 Ε.Δ. ΙΑΛΥΣΟΥ
Τακτικοί

ΧΑΝΤΖΗ ΕΛΕΝΗ του  ΔΗΜΟY
ΧΑΡΑ ΕΙΡΗΝΗ του  ΕΛΕΥΘΕΡΙΟY
ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟY
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του  ΜΙΧΑΗΛ

Αναπληρωματικοί
ΦΑΝΟΥΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του  ΜΙΧΑΗΛ
ΧΑΛΚΙΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟY
ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ ΡΑΦΑΗΛ του  ΝΙΚΟΛΑΟY
ΨΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του  ΙΩΑΝΝΗ

214o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Ε.Δ. ΚΑΛΥΘΙΩΝ
Τακτικοί

ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ του  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΒΑΓΙΑΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟY
ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του  ΠΑΝΟΡΜΙΤΗ
ΓΙΩΡΓΑΣ ΒΑΓΙΑΝΟΣ του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟY

Αναπληρωματικοί
ΑΜΕΡΙΚΑΝΑΣ ΜΑΡΓΕΛΛΗΣ του  ΠΑΝΤΕΛΗ
ΑΡΓΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ του  ΜΙΧΑΗΛ
ΑΡΓΥΡΟΥ ΣΤΕΡΓΟΣ του  ΓΕΩΡΓΙΟY
ΒΑΓΙΑΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του  ΓΕΩΡΓΙΟY

215o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Ε.Δ. ΚΑΛΥΘΙΩΝ
Τακτικοί

ΓΡΗΓΟΡΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του  ΔΗΜΗΤΡΙΟY
ΓΡΗΓΟΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του  ΑΝΤΩΝΙΟY
ΚΑΖΕΛΛΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του  ΣΤΕΡΓΟY
ΚΑΖΕΛΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του  ΓΕΩΡΓΙΟY

Αναπληρωματικοί
ΔΗΜΗΤΡΑΔΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του  ΦΩΤΙΟY
ΗΛΙΑ ΜΑΡΙΑ του  ΕΥΑΓΓΕΛΟY
ΚΑΖΑΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του  ΓΕΩΡΓΙΟY
ΚΑΖΕΛΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του  ΣΤΕΡΓΟY

216o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Ε.Δ. ΚΑΛΥΘΙΩΝ
Τακτικοί

ΚΑΤΙΑΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του  ΕΛΕΥΘΕΡΙΟY
ΚΑΦΕΤΖΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του  ΓΕΩΡΓΙΟY
ΚΟΥΦΑΛΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΚΩΣΤΑ ΜΟΣΧΟΥΛΑ του  ΜΑΡΚΟY

Αναπληρωματικοί
ΚΑΣΤΑΜΟΥΛΑ ΑΝΝΑ του  ΑΝΤΩΝΙΟY
ΚΛΩΝΑΡΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του  ΝΙΚΗΤΑ
ΚΟΝΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του  ΝΙΚΟΛΑΟY
ΚΥΡΙΑΖΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ του  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

217o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Ε.Δ. ΚΑΛΥΘΙΩΝ
Τακτικοί

ΚΩΣΤΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του  ΚΥΡΙΑΚΟY
ΛΟΥΚΑΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΜΑΛΩΙΝΑ ΤΣΑΜΠΙΚΑ του  ΜΙΧΑΗΛ
ΜΠΕΚΥΡΑ ΜΑΡΙΝΑ του  ΓΕΩΡΓΙΟY

Αναπληρωματικοί
ΚΩΣΤΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του  ΔΗΜΗΤΡΙΟY
ΜΑΛΑΜΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟY
ΜΑΣΤΟΡΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του  ΝΙΚΟΛΑΟY
ΜΥΛΩΝΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του  ΝΙΚΟΛΑΟY

218o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Ε.Δ. ΚΑΛΥΘΙΩΝ
Τακτικοί

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του  ΓΕΩΡΓΙΟY
ΠΑΡΙΑΝΟΥ ΖΩΓΡΑΦΙΑ του  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΠΟΛΥΖΟΥ ΣΟΦΙΑ του  ΦΩΤΙΟY
ΡΟΔΙΤΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟY

Αναπληρωματικοί
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του  ΣΤΕΦΑΝΟY
ΠΑΣΑΛΗ ΕΛΕΝΗ του  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΠΑΣΑΛΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΣΑΒΒΟΥΛΗ ΛΥΔΙΑ του  ΘΩΜΑ

219o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
 Ε.Δ. ΚΑΛΥΘΙΩΝ
Τακτικοί

ΣΤΑΤΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του  ΓΕΩΡΓΙΟY
ΣΥΛΙΚΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του  ΓΡΗΓΟΡΗ
ΣΥΜΙΑΚΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΣΩΤΗΡΑΚΗ ΡΩΞΑΝΗ του  ΔΙΑΜΑΝΤΗ

Αναπληρωματικοί
ΣΩΤΡΙΛΛΗΣ ΣΤΕΡΓΟΣ του  ΘΩΜΑ
ΤΑΝΤΙΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του  ΒΑΣΙΛΕΙΟY
ΤΖΑΒΑΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του  ΝΙΚΟΛΑΟY
ΤΖΙΓΚΟΥ ΚΑΤΙΝΑ του  ΧΡΗΣΤΟY

220o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
 Ε.Δ. ΚΑΛΥΘΙΩΝ
Τακτικοί

ΤΟΚΟΥΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΣΤΕΡΓΟΣ του  ΕΛΕΥΘΕΡΙΟY
ΤΣΟΥΡΔΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του  ΛΟΥΚΑ
ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟY

Αναπληρωματικοί
ΤΟΚΟΥΖΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του  ΓΕΩΡΓΙΟY
ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του  ΔΗΜΗΤΡΙΟY
ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΟΦΙΑ του  ΣΑΒΒΑ
ΧΟΥΠΕΝΠΕΚΕΡ ΜΙΧΑΛΙΤΣΑ του  ΧΕΡΜΠΕΤ ΟΥΟΛΤΕΡ

221o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Ε.Δ. ΚΟΣΚΙΝΟΥ
Τακτικοί

ΓΟΥΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του  ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΔΡΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ του  ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΔΡΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του  ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Αναπληρωματικοί
ΑΙΒΑΖΗΣ ΣΤΕΡΓΟΣ του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΓΑΝΩΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του  ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ του  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΖΩΑΝΝΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ του  ΜΙΧΑΗΛ

222o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Ε.Δ. ΚΟΣΚΙΝΟΥ
Τακτικοί

ΚΑΚΚΙΟΥ ΣΜΑΡΑΓΔΗ του  ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΚΑΛΠΑΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΚΑΤΣΙΚΑΝΤΑΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του  ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του  ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Αναπληρωματικοί
ΚΑΛΟΥΔΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ του  ΙΩΑΝΝΗ
ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του  ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΚΑΤΣΑΡΑΣ ΝΙΚΗΤΑΣ του  ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΓΑΒΡΙΕΛΑ του  ΜΙΧΑΗΛ

223o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Ε.Δ. ΚΟΣΚΙΝΟΥ
Τακτικοί

ΛΕΜΟΝΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ του  ΗΛΙΑ
ΜΑΛΑΜΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του  ΔΗΜΗΤΡΙΟY
ΜΑΝΔΑΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του  ΙΩΑΝΝΗ
ΜΟΣΧΟΥ ΜΑΡΙΑ του  ΝΙΚΗΤΑ

Αναπληρωματικοί
ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΡΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ του  ΔΗΜΗΤΡΙΟY
ΛΑΖΑΡΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του  ΓΕΩΡΓΙΟY
ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του  ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟY
ΜΑΧΡΑΜΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του  ΝΙΚΟΛΑΟY

224o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
 Ε.Δ. ΚΟΣΚΙΝΟΥ

ΜΠΟΥΚΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του  ΙΩΑΝΝΗ
ΟΛΥΜΠΙΤΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του  ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του  ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
ΡΑΔΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Αναπληρωματικοί
ΜΠΑΡΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του  ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΜΩΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του  ΜΑΡΙΝΟΥ
ΡΕΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΒΒΑΣ του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΣΑΚΑΓΙΑΝΝΗΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

225o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Ε.Δ. ΚΟΣΚΙΝΟΥ
Τακτικοί

ΤΑΡΑΣΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του  ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
ΦΑΚΟΥΛΛΑΚΗ ΑΡΤΕΜΙΣ του  ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΦΡΑΝΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΦΩΤΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του  ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Αναπληρωματικοί
ΤΑΜΠΡΑΤΖΗ ΖΩΗ του  ΜΙΧΑΗΛ
ΦΕΡΚΕ ΑΤΑΛΙΑ του  ΒΙΚΤΩΡΟΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του  ΙΩΑΝΝΗ
ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του  ΦΩΤΙΟΥ

226o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Ε.Δ. ΨΙΝΘΟΥ
Τακτικοί

ΑΦΑΝΤΕΝΟΥ ΧΑΡΟΥΛΑ του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟY
ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΜΑΡΙΟΣ του  ΕΥΘΥΜΙΟY
ΖΑΝΕΤΤΗ ΜΑΡΙΑ του  ΒΑΙΑΝΟY
ΚΑΡΙΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Αναπληρωματικοί
ΚΑΝΤΙΔΕΝΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του  ΦΩΤΙΟY
ΚΑΡΙΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του  ΔΗΜΗΤΡΙΟY
ΚΗΡΥΚΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του  ΜΙΧΑΗΛ
ΚΩΣΤΟΜΟΙΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του  ΣΤΑΥΡΟY

227o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Ε.Δ. ΨΙΝΘΟΥ
Τακτικοί

ΜΑΡΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΠΛΙΓΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΠΟΤΗΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του  ΜΙΧΑΗΛ
ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του  ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Αναπληρωματικοί
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του  ΜΙΧΑΗΛ
ΠΑΠΑΣΤΕΦΑΝΟΥ ΠΡΙΣΙΛΑ του  ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΣΧΟΙΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΤΣΟΥΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ

228o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Ε.Δ. ΣΟΡΩΝΗΣ
Τακτικοί

ΒΙΤΣΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟY
ΔΙΑΚΟΛΑΜΠΡΙΑΝΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του  ΜΙΧΑΗΛ
ΔΙΑΚΟΣΤΑΥΡΙΑΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του  ΣΤΑΥΡΟY
ΖΕΡΒΑΝΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του  ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Αναπληρωματικοί
ΑΓΓΕΛΗ ΞΑΝΘΟΥΛΛΑ του  ΕΥΑΓΓΕΛΟY
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του  ΑΘΑΝΑΣΙΟY
ΚΟΛΟΜΠΟ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του  ΑΝΤΩΝΙΟ
ΚΟΛΟΜΠΟ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του  ΑΝΤΩΝΙΟ

229o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Ε.Δ. ΣΟΡΩΝΗΣ
Τακτικοί

ΜΑΡΙΕΤΤΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του  ΗΛΙΑ
ΜΑΡΙΕΤΤΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ του  ΓΕΩΡΓΙΟY
ΜΠΙΛΛΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του  ΕΥΣΤΑΘΙΟY
ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ του  ΣΤΕΡΓΟY

Αναπληρωματικοί
ΚΥΠΡΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ του  ΛΟΥΚΑ
ΜΑΡΙΕΤΤΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του  ΙΩΑΝΝΗ
ΜΙΧΕΛΛΑΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του  ΤΣΑΜΠΙΚΟY
ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΜΙΧΑΛΙΤΣΑ του  ΓΕΩΡΓΙΟY

230o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Ε.Δ. ΣΟΡΩΝΗΣ
Τακτικοί

ΣΑΒΒΑΚΗ ΣΤΕΡΓΙΑ του  ΗΛΙΑ
ΤΟΜΑΖΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του  ΜΙΧΑΗΛ
ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΖΗΣ ΠΑΝΟΡΜΙΤΗΣ του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΧΑΤΖΗΜΑΡΤΗ ΑΝΝΑ του  ΠΑΡΑΣΧΟΥ

Αναπληρωματικοί
ΡΕΟΥΛΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του  ΛΟΥΚΑ
ΤΟΜΑΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΛΟΥΚΑ
ΦΛΑΓΚΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ του  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ

231o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Ε.Δ. ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ
Τακτικοί

ΓΟΥΜΑΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του  ΔΗΜΗΤΡΙΟY
ΔΟΚΙΜΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΚΑΡΑΜΑΝΩΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του  ΕΥΣΤΑΘΙΟY
ΜΑΧΡΑΜΑΣ ΖΑΝΝΗΣ του  ΖΑΝΝΗ

Αναπληρωματικοί
ΔΙΑΚΑΝΤΩΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του  ΓΕΩΡΓΙΟY
ΚΑΖΟΥΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του  ΑΝΕΣΤΗ
ΚΥΡΙΑΖΑΚΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ του  ΚΥΡΙΑΚΟY
ΜΑΚΑΡΟΥΝΑ ΜΑΡΙΑ του  ΣΤΕΡΓΟY

232o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Ε.Δ. ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ
Τακτικοί

ΣΑΛΑΚΕΝΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του  ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΣΙΔΕΡΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του  ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΤΣΑΚΑΛΙΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ του  ΜΙΧΑΗΛ
ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του  ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Αναπληρωματικοί
ΠΕΡΝΑΡΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του  ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΣΕΝΤΟΝΑ ΤΣΑΜΠΙΚΑ του  ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του  ΙΩΑΝΝΗ
ΧΑΤΖΗΔΙΑΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ

233o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Ε.Δ. ΔΙΜΥΛΙΑΣ
Τακτικοί

ΓΙΑΝΝΑ ΜΙΧΑΛΙΤΣΑ του  ΤΣΑΜΠΙΚΟY
ΚΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΕΡΓΟΣ του  ΠΑΥΛΟY
ΠΑΡΤΣΑΚΟΥΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΣΑΒΒΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του  ΚΥΡΙΑΚΟY

Αναπληρωματικοί
ΑΣΒΕΣΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του  ΝΙΚΟΛΑΟY
ΓΙΑΝΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του  ΝΙΚΟΛΑΟY
ΚΑΖΟΥΛΛΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ του  ΜΙΧΑΗΛ
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ του  ΔΗΜΗΤΡΙΟY

234o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
 (ΑΓΙΑ ΕΛΕΟΥΣΑ)
Τακτικοί

ΑΛΑΦΑΚΗΣ ΠΕΤΕΡ του  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΚΑΖΟΥΛΛΗ ΜΑΡΙΑ του  ΝΕΚΤΑΡΙΟΥ
ΚΕΦΑΛΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του  ΚΥΡΙΑΚΟΥ
ΣΑΡΙΚΑ ΑΝΤΩΝΙΑ του  ΦΩΤΙΟΥ

Αναπληρωματικοί
ΘΥΡΙΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΚΑΖΟΥΛΛΗ ΜΑΡΙΑ του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΚΑΛΙΟΖΗ ΕΙΡΗΝΗ του  ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΕΦΑΛΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του  ΣΠΥΡΟΥ

235o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Ε.Δ. ΚΑΛΑΒΑΡΔΩΝ
Τακτικοί

ΔΑΡΖΕΝΤΑΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΣΑΚΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του  ΚΥΡΙΑΚΟΥ
ΤΣΙΓΚΟΥΡΗ ΣΤΕΡΓΟΥΛΑ του  ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΧΑΤΖΗΓΙΩΡΓΗ ΜΑΡΙΑ του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Αναπληρωματικοί
ΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΓΕΩΡΓΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΜΑΡΑΣΙΩΤΗ ΕΥΔΟΚΙΑ του  ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΠΕΤΑΥΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

236o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
 Ε.Δ. ΠΛΑΤΑΝΙΩΝ
Τακτικοί

ΙΣΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του  ΜΙΧΑΗΛ
ΚΑΤΣΙΔΩΝΗ ΑΘΗΝΑ του  ΣΑΒΒΑ
ΚΑΤΣΙΔΩΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΠΕΤΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του  ΜΙΧΑΗΛ

Αναπληρωματικοί
ΚΑΣΕΡΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ του  ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του  ΣΤΕΡΓΟY
ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑΡΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του  ΙΩΑΝΝΗ
ΝΙΚΗΤΑΡΑ ΜΑΡΙΑ του  ΓΕΩΡΓΙΟY


237o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Ε.Δ. ΣΑΛΑΚΟΥ
Τακτικοί

ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του  ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
ΒΑΓΙΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του  ΠΑΝΤΕΛΛΗ
ΚΟΛΙΑΔΗ ΜΙΧΑΛΙΤΣΑ του  ΙΩΑΝΝΗ
ΜΑΡΙΕΤΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του  ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Αναπληρωματικοί
ΑΓΑΠΗΤΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ του  ΣΑΒΒΑ
ΑΓΓΟΥΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του  ΜΙΧΑΗΛ
ΒΑΓΙΑΝΑΚΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ του  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΜΥΛΩΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του  ΜΙΧΑΗΛ

238o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
 Ε.Δ. ΣΑΛΑΚΟΥ
Τακτικοί

ΠΙΝΑΡ ΖΑΛΕ του  ΧΟΥΣΕΙΝ ΓΙΕΝΕΡ
ΤΣΑΓΓΑΡΑΚΗ ΑΝΝΑ του  ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΟΣ
ΦΩΤΑΡΑ ΕΙΡΗΝΗ του  ΚΥΡΙΑΚΟY
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΡΟΔΑΝΘΗ του  ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟY

Αναπληρωματικοί
ΠΕΤΑΥΡΑΚΗΣ ΜΟΣΧΟΣ του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΤΣΑΓΓΑΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του  ΗΛΙΑ
ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΜΑΡΙΑ του  ΜΙΧΑΗΛ
ΧΡΗΣΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

239o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
 Ε.Δ. ΦΑΝΩΝ
Τακτικοί

ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΜΙΧΑΛΙΑ του  ΕΛΕΥΘΕΡΙΟY
ΖΕΡΒΑΝΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του  ΙΩΑΝΝΗ
ΚΛΕΟΥΔΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του  ΝΙΚΟΛΑΟY
ΜΟΥΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του  ΝΙΚΟΛΑΟY

Αναπληρωματικοί
ΖΙΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του  ΕΛΕΥΘΕΡΙΟY
ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΕΛΕΝΗ του  ΓΕΩΡΓΙΟY
ΜΠΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του  ΑΓΑΠΗΤΟY

240o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Ε.Δ. ΦΑΝΩΝ
Τακτικοί

ΝΙΚΟΛΙΤΣΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του  ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
ΠΑΠΟΥΡΔΑΝΟΣ ΣΑΒΒΑΣ του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΣΒΟΥΡΑΚΗ ΚΑΘΟΛΙΚΗ του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΤΖΟΥΜΕΡΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του  ΙΩΑΝΝΗ

Αναπληρωματικοί
ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΑΝΝΑ του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 ΤΡΙΓΚΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΧΑΡΙΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ ΜΙΧΑΗΛ του  ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

241o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
 Ε.Δ. ΛΙΝΔΟΥ
Τακτικοί

ΑΠΟΣΤΟΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του  ΒΑΣΙΛΕΙΟY
ΑΡΑΜΠΑΜΠΑΣΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του  ΒΑΣΙΛΕΙΟY
ΔΙΑΚΟΥΛΑ ΣΤΕΡΓΟΥΛΑ του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟY
ΙΑΚΩΒΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του  ΙΑΚΩΒΟΥ

Αναπληρωματικοί
ΑΓΑΠΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του  ΣΠΥΡΟΥ
ΔΙΑΚΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του  ΑΓΑΠΗΤΟΥ
ΙΑΚΩΒΙΔΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΚΑΓΙΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ του  ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

242o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Ε.Δ. ΛΙΝΔΟΥ
Τακτικοί

ΚΟΥΚΟΥΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του  ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΛΑΜΠΗΣ ΜΥΡΙΑΛΛΗΣ του  ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΜΑΚΡΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΜΠΑΛΙΟ ΡΟΜΠΕΡΤΟ του  ΓΚΙΟΥΣΕΠΠΕ

Αναπληρωματικοί
ΚΟΛΙΑΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ του  ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΚΟΣΜΟΥ ΑΝΝΑ του  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΜΗΔΙΑΤΗ ΦΑΙΔΡΑ του  ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΜΥΣΙΡΛΑΚΗ ΣΟΦΙΑ του  ΙΑΚΩΒΟΥ

243o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
 Ε.Δ. ΛΙΝΔΟΥ
Τακτικοί

ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΡΑΦΑΗΛΙΑ του  ΓΕΩΡΓΙΟY
ΣΑΒΒΑΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΣΠΙΝΟΥΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του  ΝΙΚΟΛΑΟY
ΣΦΥΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Αναπληρωματικοί
ΠΑΡΙΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟY
ΣΑΒΒΑΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟY
ΣΙΛΒΕΣΤΡΟΣ ΠΑΥΛΟΣ του  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟY
ΨΑΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του  ΑΝΔΡΕΑ

244o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Ε.Δ. ΚΑΛΑΘΟΥ
Τακτικοί

ΓΕΣΑΚΗ ΦΑΙΔΡΑ του  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΞΙΠΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του  ΣΤΕΡΓΟY
ΠΛΟΥΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του  ΕΥΣΤΡΑΤΙΟY

Αναπληρωματικοί
ΓΟΥΜΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του  ΓΕΩΡΓΙΟY
ΕΛΛΗΝΑ ΕΡΑΣΜΙΑ του  ΙΩΑΝΝΗ
ΚΑΛΑΝΔΡΩΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του  ΓΕΩΡΓΙΟY
ΜΠΡΙΣΚΟΥ ΛΕΝΤΙΑΝ του  ΑΛΕΚΟ

245o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
 Ε.Δ. ΛΑΕΡΜΩΝ
Τακτικοί

ΑΝΤΩΝΑΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του  ΣΤΑΜΑΤΙΟY
ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΔΙΑΚΟΤΣΑΜΠΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του  ΕΥΑΓΓΕΛΟY
ΖΑΡΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του  ΝΙΚΟΛΑΟY

Αναπληρωματικοί
ΑΝΤΩΝΑΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του  ΑΥΓΟΥΣΤΗ
ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΚΑΡΙΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του  ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟY
ΚΟΥΦΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του  ΣΩΤΗΡΙΟY

246o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Ε.Δ. ΛΑΕΡΜΩΝ
Τακτικοί

ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του  ΒΑΣΙΛΕΙΟY
ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του  ΑΝΤΩΝΙΟY
ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του  ΔΗΜΗΤΡΙΟY

Αναπληρωματικοί
ΠΙΤΤΑ ΑΝΝΑ του  ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΣΤΕΡΓΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του  ΑΓΑΠΗΤΟΥ
ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ του  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑ ΤΣΑΜΠΙΚΑ του  ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

247o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Ε.Δ. ΛΑΡΔΟΥ
Τακτικοί

ΑΘΑΝΑΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του  ΣΤΕΡΓΟΥ
ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του  ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 ΓΑΛΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ του  ΚΥΡΙΑΚΟΥ
ΓΙΑΝΝΟΥΡΗ ΣΜΑΡΑΓΔΗ του  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Αναπληρωματικοί
ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του  ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
ΔΙΑΚΟΛΟΥΚΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του  ΜΙΧΑΗΛ
ΕΓΓΛΕΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

248o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
 Ε.Δ. ΛΑΡΔΟΥ
Τακτικοί

ΚΑΝΤΙΜΟΙΡΗ ΑΝΝΑ του  ΒΑΣΙΛΕΙΟY
ΚΑΝΤΙΜΟΙΡΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ του  ΓΕΩΡΓΙΟY
ΚΑΡΑΟΣΜΑΝ ΜΕΛΕΚΟ του  ΚΕΤΗΝ
4) ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του  ΝΙΚΟΛΑΟY

Αναπληρωματικοί
ΚΑΝΤΙΜΟΙΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του  ΙΩΑΝΝΗ
ΚΑΝΤΙΜΟΙΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του  ΔΗΜΗΤΡΙΟY
ΚΑΡΑΜΑΡΙΤΗ ΑΝΘΟΥΛΑ του  ΠΕΤΡΟY
ΚΑΡΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του  ΓΕΩΡΓΙΟY

249o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Ε.Δ. ΛΑΡΔΟΥ
Τακτικοί

ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΣΤΕΡΓΟΣ του  ΔΙΑΓΟΡΑ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του  ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ του  ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Αναπληρωματικοί
ΛΙΚΑ ΜΙΡΕΛΑ του  ΝΙΚΟ
ΜΠΕΝΝΟΥΡ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του  ΣΑΜΙ ΣΥΜΕΩΝ
ΠΑΠΑΜΑΝΩΛΗ ΕΙΡΗΝΗ του  ΧΡΗΣΤΟΥ
ΠΑΠΠΑΣ ΗΛΙΑΣ του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ

250o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Ε.Δ. ΠΥΛΩΝΟΣ
Τακτικοί

ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του  ΣΤΕΡΓΟY
ΠΑΠΑΓΑΠΗΤΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ του  ΕΥΑΓΓΕΛΟY
ΣΤΑΘΑΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του  ΓΕΩΡΓΙΟY
ΣΤΕΡΓΙΑΡΗ ΕΛΕΝΗ του  ΙΩΑΝΝΗ

Αναπληρωματικοί
ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΣΕΒΑΣΤΗ του  ΕΥΣΤΑΘΙΟY
ΚΟΥΡΤΗΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ του  ΚΥΡΙΑΚΟY
ΝΙΚΑ ΟΡΙΟΛΑ του  ΜΑΡΚ
ΣΑΡΟΥΚΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του  ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
 
251o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Ε.Δ. ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ
Τακτικοί

ΑΚΚΟΥΡΗ ΜΗΛΙΑ του  ΣΤΑΥΡΟΥ
ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΓΕΡΟΛΥΜΟΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ του  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Αναπληρωματικοί
ΑΚΚΟΥΡΗ ΣΕΒΑΣΤΗ του  ΚΑΝΑΡΗ
ΔΡΑΠΑΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του  ΙΩΑΝΝΗ
ΔΡΑΠΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του  ΙΩΑΝΝΗ
ΖΑΙΡΗ ΖΩΗ του  ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΟΣ

252o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Ε.Δ. ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ
Τακτικοί

ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του  ΖΑΧΑΡΙΑ
ΜΑΝΩΛΑΓΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του  ΦΩΤΙΟY
ΜΠΕΣΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του  ΓΕΩΡΓΙΟY
ΜΠΕΣΣΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του  ΑΝΤΩΝΙΟΥ

Αναπληρωματικοί
ΚΡΑΝΙΔΗ ΑΡΓΥΡΩ του  ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΜΑΝΩΛΑ ΜΑΡΙΑ του  ΓΕΩΡΓΙΟY
ΜΑΝΩΛΙΚΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΩΝ του  ΓΕΩΡΓΙΟY
ΜΑΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του  ΒΑΣΙΛΕΙΟY

253o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Ε.Δ. ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ
Τακτικοί

ΠΙΚΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του  ΙΩΑΝΝΗ
ΤΑΜΠΟΥΡΑ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ του  ΜΙΧΑΗΛ
ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑΣ του  ΣΤΕΡΓΟY
ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του  ΙΩΑΝΝΗ

Αναπληρωματικοί
ΣΑΒΒΑΚΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ του  ΘΩΜΑ
ΣΑΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του  ΑΝΔΡΕΑ
ΤΑΦΙΛΑΙ ΜΕΡΙΛΝΤΑ του  ΛΕΥΤΕΡ.
ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του  ΣΑΒΒΑ

254o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Ε.Δ. ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ
Τακτικοί

ΓΚΟΥΒΟΥΣΗ ΑΡΜΟΝΙΑ του  ΣΑΒΒΑ
ΔΙΑΚΟΣΑΒΒΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ του  ΜΙΧΑΗΛ
ΔΟΥΜΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του  ΝΕΚΤΑΡΙΟY
ΚΑΝΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Αναπληρωματικοί
ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του  ΙΩΑΝΝΗ
ΘΩΜΑ ΧΡΥΣΗ του  ΒΑΣΙΛΕΙΟY
ΚΑΡΑΤΖΙΑΣ ΣΑΒΒΑΣ του  ΣΤΥΛΙΑΝΟY
ΚΟΥΦΑΛΑΚΗ ΣΟΦΙΑ του  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

255o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Ε.Δ. ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ
Τακτικοί

ΠΕΡΟΥΛΛΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του  ΙΩΑΝΝΗ
ΠΟΥΛΛΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του  ΙΩΑΝΝΗ
ΣΠΑΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του  ΝΙΚΟΛΑΟY
ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του  ΕΥΣΤΑΘΙΟY

Αναπληρωματικοί
ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του  ΜΙΧΑΗΛ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ του  ΕΥΣΤΑΘΙΟY
ΧΑΡΙΣΤΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ του  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του  ΔΗΜΗΤΡΙΟY

256o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Ε.Δ. ΑΡΝΙΘΑΣ
Τακτικοί

ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του  ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του  ΑΧΙΛΛΕΑ
ΣΑΒΒΙΔΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του  ΙΩΑΝΝΗ
ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του  ΧΡΗΣΤΟΥ

Αναπληρωματικοί
ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΠΑΡΙΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του  ΙΩΑΝΝΗ
ΣΑΡΡΗ ΒΟΥΛΛΑ του  ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΤΟΟΥΛΟΥ ΝΟΜΙΚΗ του  ΙΩΑΝΝΗ

257o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Ε.Δ. ΑΣΚΛΗΠΙΕΙΟΥ
Τακτικοί

ΑΓΓΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του  ΣΤΕΡΓΟΥ
ΑΜΑΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του  ΦΙΛΗΜΩΝΑ
ΚΛΗΜΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Αναπληρωματικοί
ΑΛΕΞΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του  ΜΗΝΑ
ΓΕΩΡΓΑΛΛΙΔΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ του  ΣΤΕΦΑΝΟΥ
ΓΙΑΝΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του  ΣΤΕΡΓΟΥ
ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του  ΚΥΡΙΑΚΟΥ

258o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Ε.Δ. ΑΣΚΛΗΠΙΕΙΟΥ
Τακτικοί

ΠΕΡΑΚΗ ΑΘΗΝΑ του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΠΟΝΤΙΚΙΝΑ ΜΑΡΙΑ του  ΙΩΑΝΝΗ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΑΓΛΑΙΑ του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΧΑΤΖΗΛΑΖΑΡΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ του  ΙΩΑΝΝΗ

Αναπληρωματικοί
ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΠΛΑΣΤΡΟΥΓΓΗ ΛΥΔΙΑ του  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΣΤΕΡΓΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του  ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΤΣΑΓΚΑΡΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του  ΠΑΧΟΥ

259o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Ε.Δ. ΒΑΤΙΟΥ
Τακτικοί

ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του  ΝΙΚΗΤΑ
ΓΚΥΛΜΕΖΙ ΕΝΚΕΛΕΝΤΑ του  ΤΖΑΒΙΤ
ΛΑΧΑΝΙΑΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του  ΦΙΛΙΠΠΟY
ΣΦΑΚΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του  ΓΕΩΡΓΙΟY

Αναπληρωματικοί
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του  ΘΕΟΔΩΡΟY
ΑΛ ΧΟΥΡΙ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του  ΜΠΑΡΓΟΥΜ
ΠΑΡΔΑΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του  ΓΕΩΡΓΙΟY
ΠΑΡΔΑΛΟΥ ΜΟΣΧΟΥΛΑ του  ΝΙΚΟΛΑΟΥ

260o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Ε.Δ. ΙΣΤΡΙΟΥ
Τακτικοί

ΠΑΡΟΙΚΑΚΗ ΣΟΦΙΑ του  ΓΕΩΡΓΙΟY
2) ΠΟΚΚΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του  ΣΑΒΒΑ
ΠΟΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του  ΑΝΤΩΝΙΟY
ΦΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟY

Αναπληρωματικοί
ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του  ΣΤΑΥΡΟY
ΜΙΚΚΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του  ΤΣΑΜΠΙΚΟY
ΠΟΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του  ΗΛΙΑ
ΠΟΛΟΥ ΧΡΥΣΗ του  ΑΝΤΩΝΙΟY

261o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
 Ε.Δ. ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ
Τακτικοί

ΓΕΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του  ΜΟΣΧΟY
ΓΙΑΝΝΑ ΑΣΗΜΕΝΗ του  ΣΤΕΡΓΟY
ΚΑΖΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του  ΧΡΗΣΤΟY
ΚΑΡΑΠΕΤΣΑ ΕΛΕΝΗ του  ΙΩΑΝΝΗ

Αναπληρωματικοί
ΒΑΡΒΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του  ΗΛΙΑ
ΓΙΑΝΝΑΡΑ ΜΑΡΙΑ του  ΣΤΑΜΑΤΙΟY
ΚΑΖΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του  ΦΙΛΛΗ
ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του  ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ

262o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Ε.Δ. ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ
Τακτικοί

ΠΙΠΙΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΡΙΖΑ ΜΑΡΙΑ του  ΙΩΑΝΝΗ
ΡΙΖΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του  ΣΤΕΛΙΟΥ
ΧΡΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΦΟΥΛΑ του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Αναπληρωματικοί
ΛΟΥΛΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του  ΙΩΑΝΝΗ
ΜΕΡΚΟΥΡΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του  ΣΠΥΡΟΥ
ΜΠΑΤΣΙΝΙΛΑΣ ΗΛΙΑΣ του  ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ του  ΙΩΑΝΝΗ

263o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
 Ε.Δ. ΛΑΧΑΝΙΑΣ
Τακτικοί

ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του  ΑΝΔΡΕΑ
ΖΕΡΒΟΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ του  ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
ΦΡΑΓΚΕΣΚΑΚΗΣ ΣΤΕΡΓΟΣ του  ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ του  ΛΕΩΝΙΔΑ

Αναπληρωματικοί
ΚΛΑΔΙΤΗΣ ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ του  ΙΩΑΝΝΗ
ΜΑΝΩΛΑΚΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του  ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
 ΡΟΔΙΤΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του  ΛΕΩΝΙΔΑ

264o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Ε.Δ. ΜΕΣΑΝΑΓΡΟΥ
Τακτικοί

ΜΙΧΑΗΛ ΣΤΑΥΡΟΣ του  ΠΑΝΤΕΛΕΩΝ
ΜΠΑΙΡΑΜΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ του  ΣΚΕΥΟΥ
ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του  ΜΑΤΘΑΙΟΥ
ΧΑΤΖΗΡΗΓΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του  ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

Αναπληρωματικοί
ΓΙΑΝΝΟΥΡΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ του  ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
ΓΚΙΟΚΑ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ του  ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΚΑΜΠΑΣΗΣ ΤΙΜΟΘΕΟΣ του  ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΠΙΛΛΗΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του  ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

265o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
 Ε.Δ. ΠΡΟΦΥΛΙΑΣ
Τακτικοί

ΑΣΠΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΚΑΡΑΣΑΒΒΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του  ΜΙΧΑΗΛ
3) ΠΑΛΛΟΥΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του  ΗΛΙΑ
ΧΑΔΗΡΟΓΛΟΥ ΗΛΙΑΣ του  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟY

Αναπληρωματικοί
ΑΣΠΡΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ του  ΙΣΙΔΩΡΟY
ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του  ΓΡΗΓΟΡΙΟY
ΨΑΓΡΕΛΛΗ ΜΑΡΙΑ του  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΨΕΛΛΑΣ ΣΑΒΒΑΣ του  ΙΩΑΝΝΗ

266o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Ε.Δ. ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
Τακτικοί

ΑΝΑΝΙΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΜΕΛΕΤΙΟΥ
ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ του ΜΙΧΑΗΛ
ΓΙΑΝΝΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ
ΓΙΩΡΓΑ ΒΑΣΙΛΩ του ΓΙΑΝΝΗ

Αναπληρωματικοί
ΑΓΓΕΛΙΝΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΒΟΛΑ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΒΟΛΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΓΙΩΡΓΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

267o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Ε.Δ. ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
Τακτικοί

ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
ΖΟΥΡΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ
ΙΝΤΡΙΖΑΙ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ του ΒΙΟΝΙΣΤ
ΚΑΝΤΙΜΟΙΡΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

Αναπληρωματικοί
ΕΛΕΝΙΤΣΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΚΑΒΕΣΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΝΙΚΟΛΑΟY
ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟY
ΚΑΣΣΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΗΛΙΑ

268o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου  
Ε.Δ. ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
Τακτικοί

ΚΑΣΤΑΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΑΒΒΑ
ΚΑΤΙΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟY
ΚΟΣΚΙΝΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΝΙΚΟΛΑΟY
ΚΟΥΚΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

Αναπληρωματικοί
ΚΑΤΣΑΡΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΚΟΚΑ ΚΛΟΝΤΙΑΝ του ΜΗΤΣΟΥ
ΚΟΚΑΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΚΟΝΤΟΜΑΝΩΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

269o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Ε.Δ. ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
Τακτικοί

ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΛΑΖΑΡΟY
ΜΑΙΛΛΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΜΕΓΡΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟY
ΜΗΤΡΟΣ ΝΤΕΝΑΛΝΤΟ του ΘΩΜΑ

Αναπληρωματικοί
ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΛΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ του ΣΩΤΗΡΙΟY
ΛΥΡΩΝΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟY
ΜΑΤΖΑΒΙΝΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΧΡΗΣΤΟY
ΜΙΧΑΗΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟY

270o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Ε.Δ. ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
Τακτικοί

ΝΤΙΜΟ ΚΛΟΝΤΙΑΝ του ΜΠΑΝΙ
ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΣΩΚΡΑΤΗ
ΟΡΦΑΝΟΥ ΝΙΚΗ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟY
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΑΡΕΝΗ του ΣΤΑΜΑΤΙΟY

Αναπληρωματικοί
ΜΟΓΛΑΛΗ ΕΥΔΟΚΙΑ του ΣΠΥΡΟΥ
ΜΟΥΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ
ΝΑΤΣΗ ΜΕΡΙΤΑ του ΜΠΑΙΡΑΜ
ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

271o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Ε.Δ. ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
Τακτικοί

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΣΑΡΑΕΦ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΠΑΒΕΛ
ΣΗΦΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΣΚΟΤΣΑΦΑΒΑ ΚΑΘΟΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Αναπληρωματικοί
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑ ΝΙΚΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
ΠΕΡΔΙΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

272o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Ε.Δ. ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
Τακτικοί

ΣΤΕΡΓΕΝΑΚΗ ΜΑΡΟΥΛΑ του ΚΥΡΙΑΚΟY
ΤΕΧΝΙΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟY
ΤΡΙΟΜΜΑΤΗ ΚΑΘΟΛΙΚΗ του ΑΝΔΡΕΑ
ΤΣΑΜΠΙΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΤΣΑΜΠΙΚΟY

Αναπληρωματικοί
ΣΤΑΜΑΤΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΑΝΤΩΝΙΟY
ΣΤΕΡΓΕΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΣΤΕΡΓΟY
ΣΤΕΡΓΕΝΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΙΩΑΝΝΗ
ΤΣΙΑΜΑΤΗ ΕΥΑ του ΛΑΜΠΗ

273o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
 Ε.Δ. ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
Τακτικοί

ΦΛΕΒΑΡΗ ΜΑΡΙΕΤΤΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΦΛΥΤΖΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
ΧΑΤΖΗΧΡΗΣΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Αναπληρωματικοί
ΤΣΙΜΕΤΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΦΛΕΒΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

274o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
 Ε.Δ. ΔΑΜΑΤΡΙΩΝ
Τακτικοί

ΓΙΑΚΟΥΜΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟY
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟY
ΚΑΡΑΒΟΛΙΑΣ ΜΟΣΧΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
ΣΑΙΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΗΛΙΑ

Αναπληρωματικοί
ΑΝΤΩΝΑΚΗ ΣΕΒΑΣΤΗ του ΙΩΑΝΝΗ
ΔΙΑΚΟΛΑΜΠΡΙΑΝΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟY
ΚΑΛΛΙΣΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟY
ΚΑΡΝΑΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΤΣΑΜΠΙΚΟΥ

275o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Ε.Δ. ΘΕΟΛΟΓΟΥ
Τακτικοί

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΚΑΡΙΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΚΑΤΑΛΕΙΦΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΥΓΕΡΙΝΟΥ
ΚΑΤΣΙΔΩΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Αναπληρωματικοί
ΑΝΤΩΝΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΣΑΒΒΑ
ΚΑΛΑΦΑΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΚΑΝΑΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΚΑΡΙΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΦΙΛΗΜΩΝΑ

276o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
 Ε.Δ. ΘΕΟΛΟΓΟΥ
Τακτικοί

ΛΑΣΚΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟY
ΝΙΚΟΛΙΚΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ του ΣΤΑΜΑΤΙΟY
ΠΑΣΣΑΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟY
ΤΣΑΚΙΡΟΓΛΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Αναπληρωματικοί
ΜΑΧΛΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΝΙΚΟΛΑΟY
ΜΕΜΑ ΡΟΛΑΝΤ του ΓΚΑΝΙ
ΝΙΚΟΛΙΚΟΥ ΣΙΛΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟY
ΣΤΑΥΡΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟY

277o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου 

Ε.Δ. ΜΑΡΙΤΣΩΝ

Τακτικοί
ΒΑΣΙΛΩΤΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ
ΓΙΑΝΝΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΣΑΒΒΑ
ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ,
ΚΑΝΔΙΝΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Αναπληρωματικοί
ΒΑΣΙΛΩΤΤΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
ΒΑΣΙΛΩΤΤΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
ΒΑΣΙΛΩΤΤΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
ΓΙΑΚΟΥΜΑΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

278o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Ε.Δ. ΜΑΡΙΤΣΩΝ
Τακτικοί

ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΑΡΓΥΡΩ του ΒΑΣΙΛΕΙΟY
ΚΩΣΤΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ
ΚΩΣΤΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ του ΙΩΑΝΝΗ
ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟY

Αναπληρωματικοί
ΚΑΣΕΚΑΣ ΛΟΥΚΑΣ του ΛΑΖΑΡΟY
ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΙΩΑΝΝΗ
ΛΑΜΠΡΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟY
ΛΥΜΠΕΡΗ ΣΕΒΑΣΤΗ του ΠΑΡΘΕΝΙΟY

279o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
 Ε.Δ. ΜΑΡΙΤΣΩΝ
Τακτικοί

ΜΗΛΙΕΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟy
ΜΟΥΖΟΥΡΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΜΠΑΚΑΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ ΘΩΜΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟY

Αναπληρωματικοί
ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟY
ΜΠΑΟΥΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΙΩΑΝΝΗ
ΜΠΙΛΙΑ ΚΑΘΟΛΙΚΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΠΑΣΑΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΣΑΒΒΑ

280o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
 Ε.Δ. ΜΑΡΙΤΣΩΝ
Τακτικοί

ΣΟΚΟΡΕΛΛΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟY
ΤΣΕΛΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟY
ΤΣΕΛΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟY
ΧΑΤΖΗΡΟΔΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟY

Αναπληρωματικοί
ΡΟΔΙΤΟΥ ΑΡΧΟΝΤΟΥΛΑ του ΣΤΑΥΡΟY
ΤΣΕΛΙΟΥ ΜΟΡΦΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟY
ΤΣΙΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗ ΑΡΓΥΡΩ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

281o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Ε.Δ. ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ
Τακτικοί

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΙΩΑΝΝΗ
ΑΝΑΣΤΑΣΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΝΙΚΟΛΑΟY
ΑΦΕΝΤΟΥΛΗ ΤΑΜΑΡΑ του ΝΙΚΟΛΑΟY
ΓΙΩΡΓΗ ΒΙΟΛΕΤΑ του ΘΑΝΑΣΗ

Αναπληρωματικοί
ΑΝΑΣΤΑΣΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟY
ΑΡΦΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟY
ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΜΙΧΑΗΛ
ΒΟΛΟΝΑΚΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟY

282o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Ε.Δ. ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ
Τακτικοί

ΚΑΛΦΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΚΑΡΑΒΟΛΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΜΑΡΚΟY
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟY
ΚΑΡΤΣΩΝΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ

Αναπληρωματικοί
ΖΕΡΒΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΑΧΙΛΛΕΑ
ΚΑΛΦΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟY
ΚΑΠΕΝΕΚΑΚΗ ΕΛΛΗ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟY
ΚΩΣΤΑ ΜΑΡΙΑ του ΦΑΜΠΡΙΚΟY

283o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Ε.Δ. ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ
Τακτικοί

ΜΟΣΚΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
ΜΟΥΣΤΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟY
ΜΠΑΓΙΟΛΑΡΙ ΜΙΡΕΛΑ του ΙΣΑ
ΜΠΙΝΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟY

Αναπληρωματικοί
ΛΙΛΙΜΠΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ του ΜΙΧΑΗΛ
ΜΠΑΝΤΟΥΒΑΚΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΜΠΙΝΟΓΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ

284o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Ε.Δ. ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ
Τακτικοί

ΠΙΠΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΣΤΕΡΓΟY
ΡΕΤΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟY
ΣΑΛΑΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟY
ΣΚΑΜΠΙΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΣΑΒΒΑ

Αναπληρωματικοί
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟY
ΠΑΤΑΚΑΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ
ΠΕΡΑΚΗ ΑΘΗΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ
ΣΑΛΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΓΙΑ

285o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Ε.Δ. ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ
Τακτικοί

ΤΣΑΜΠΙΚΟΥ ΕΛΕΝΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΤΣΙΑΚΗΡ ΟΓΛΟΥ ΝΟΥΛΟΥΦΕΡ του ΦΕΡΗΤ
ΧΑΤΖΗΔΙΑΚΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ του ΤΣΑΜΠΙΚΟY
ΧΡΙΣΤΟΦΑΚΗ ΜΑΡΙΕΤΤΑ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟY

Αναπληρωματικοί
ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ
ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΚΗ ΑΜΑΛΙΑ του ΣΤΑΜΑΤΙΟY
ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑ ΣΕΒΑΣΤΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟY

286o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
 Ε.Δ. ΠΑΣΤΙΔΑΣ
Τακτικοί

ΑΜΟΡΑΝΙΤΗ ΦΑΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟY
ΔΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΜΙΧΑΗΛ
ΚΟΝΟΜΙ ΣΟΦΙΑ του ΛΟΥΚΑ

Αναπληρωματικοί
ΓΕΩΡΓΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΤΕΡΓΟY
ΔΙΑΚΟΗΛΙΑ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΙΣΤΟΦΗ
ΚΑΒΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΚΑΣΣΑΝΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ

287o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Ε.Δ. ΠΑΣΤΙΔΑΣ
Τακτικοί

ΛΕΝΙΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΛΥΔΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΜΑΛΙΑΚΚΑ ΜΑΡΙΕΤΤΑ του ΜΙΧΑΗΛ
ΜΑΛΙΑΚΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

Αναπληρωματικοί
ΜΑΣΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
ΜΑΣΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
ΜΙΧΕΛΛΑΡΑΚΗ ΡΑΦΑΕΛΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ
ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΑΒΒΑ

288o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Ε.Δ. ΠΑΣΤΙΔΑΣ
Τακτικοί

ΠΑΤΤΑΣ ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ του ΣΑΒΒΑ
ΣΑΡΟΥΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΒΑΣΙΛΕΙΟY
ΣΑΡΟΥΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ του ΝΙΚΟΛΑΟY

Αναπληρωματικοί
ΣΟΥΛΟΥΝΗΣ ΜΟΣΧΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
ΣΩΤΗΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
ΤΣΑΛΙΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟY
ΨΑΡΙΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΑΥΡΟY.